Příbram – Hertha 0:2 (kon.) | Šumperk – Anderlecht 0:8 (kon.) | Hrusice – Ml. Boleslav 0:4 (kon.)
Kohoutovice – Ostrava 0:1 (kon.) | Česká Třebová – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Brno – Slovan Bratislava 2:2 (kon.)
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 0:1 (kon.) | Prachatice – Bohemians 1905 0:6 (kon.) | Schalke – Olomouc 0:1 (kon.)
Slavia – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Jihlava – Lanškroun 1:1 (kon.) | Zlín – Táborsko 3:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Opava 0:2 (kon.) | Sparta – Slovácko 2:1 (kon.) | Karviná – Xaverov 3:2 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 3:0 (kon.) | Sp. Brno – Hodonín 1:2 (kon.) | ACS Kinder – Hlučín 3:2 (kon.)
Č. Budějovice – Roudné 7:1 (kon.) | Monaco – Liberec 1:0 (kon.) | Česká Třebová – Hertha 0:2 (kon.)
Brno – Anderlecht 1:6 (kon.) | Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 0:2 (kon.) | Prachatice – Ostrava 2:2 (kon.)
Schalke – Ústí n. L. 0:0 (kon.) | Slavia – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Jihlava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Zlín – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Luceafarul Kluž – Olomouc 1:2 (kon.) | Sparta – Hr. Králové 3:1 (kon.)
Karviná – Lanškroun 1:4 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Táborsko 2:0 (kon.) | Sp. Brno – Opava 0:4 (kon.)
ACS Kinder – Slovácko 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Xaverov 2:0 (kon.) | Monaco – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
Příbram – Hodonín 1:1 (kon.) | Šumperk – Hlučín 1:1 (kon.) | Hrusice – Roudné 4:1 (kon.)
Kohoutovice – Liberec 0:2 (kon.) | Ústí n. L. – Slovan Bratislava 2:1 (2:0 po pen.) | Olomouc – Slavia 2:1 (kon.)
Luceafarul Kluž – Anderlecht 3:4 (kon.) | Hertha – Sparta 0:1 (kon.) | Roudné – Prachatice 1:4 (kon.)
Sparta Praha dívky – Kohoutovice 1:1 (2:1 po pen.) | Xaverov – Liberec 5:0 (kon.) | Hrusice – Ostrava 2:3 (1:3 po pen.)
Ústí n. L. – Anderlecht 1:9 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:0 (2:3 po pen.) | Slavia – Hertha 2:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 0:1 (kon.) | Frýdek-Místek – Táborsko 2:1 (kon.) | Lanškroun – Kohouti Rokycany 0:0 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Karviná 0:0 (2:0 po pen.) | Jihlava – Monaco 1:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav 1:1 (1:2 po pen.) | Slovan Bratislava – Hertha 0:0 (0:1 po pen.) | Hlučín – Sp. Brno 0:1 (kon.)
Slovácko – Příbram 1:1 (0:1 po pen.) | Brno – Česká Třebová 0:0 (1:3 po pen.) | Šumperk – Hodonín 1:2 (kon.)
ACS Kinder – Schalke 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Opava 0:1 (kon.) | Olomouc – Ústí n. L. 6:1 (kon.)
Slavia – Luceafarul Kluž 2:0 (kon.) | Sparta – Anderlecht 2:2 (2:3 po pen.)
po penal. (2:3)
SK Sigma Olomouc
0:0 (0:0)
AC Sparta Praha
Neděle 10.09.2017, 13:00 • E.ON Stadion, Roudné • E.ON Junior Cup • Semifinále
     
    Sparta Praha vyhrála semifinále na penalty a postupuje do finále! (13:46:33)
     
    Konec zápasu.
     
    3. série
    2:3
    Ondřej PENXA proměňuje.
     
    3. série
    2:2
    David REMEŠ neproměňuje.
     
    2. série
    2:2
    Lukáš MOUDRÝ proměňuje.
     
    2. série
    2:1
    Petr MOLÍK proměňuje.
     
    1. série
    1:1
    Vito BRAUN proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    M. KOLÁŘ proměňuje.
     
    Střílení penalt začíná.
     
    Semifinále budou muset rozhodnout pokutové kopy!
     
    30
    Druhý poločas skončil.
     
    29
    Jakub Zachař zahrával přímý volný kop přímo na branku, Kolář se musel pořádně natáhnout, aby míč chytil.
     
    27
    Centrovaný balón z pravé strany našel Adama Červenku, který ale nedokázal skákavý balón usměrnit za záda Ulenfelda.
     
    23
    Sparta byla blízko první brance v utkání! Matyáš Poturnay trefil skákavý míč šajtlí, krásnou střelu zastavilo břevno olomoucké branky!
     
    21
    Sparta je stále aktivnějším, ale nedokáže se dostat k žádné pořádné střele.
     
    19
    Sparta zahrávala přímý volný kop přímo na hranici vápna, centr Brauma odvrátila pozorná obrna Sigmy.
     
    18
    Alex Chrastina se dostal k odraženému míč na hranici vápna, ovšem střela mu nesedla a nenadělala Ulenfeldovi žádné problémy!
     
    16
    Začal druhý poločas.

    Karel Milec

    Branky:

    Penaltový rozstřel:

    1. série:
    1:0   M. Kolář (OLO)
    1:1   Vito Braun (SPA)
    2. série:
    2:1   Petr Molík (OLO)
    2:2   Lukáš Moudrý (SPA)
    3. série:
    2:2   David Remeš (OLO)
    2:3   Ondřej Penxa (SPA)


    SK Sigma Olomouc: Ulenfeld – Dospiva, Glos, Hellus, Machů, Molík, Navrátil, Ptáčník, Remeš, Siegl, Synevych, Zachař
    AC Sparta Praha: M. Kolář – Braun, Červenka, Chrastina, Doloh, Hrodek, J. Kolář, Moudrý, Penxa, Poturnay, Štýbr, Uhrin, Vodolán, Žáček