Příbram – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Vítkovice – Táborsko 1:1 (kon.)
MFK Vítkovice
1:1 (1:0)
FC SILON Táborsko
Pondělí 11.09.2017, 18:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

Z Vítkovic je to vše, děkuji za pozornost. (20:24:07)

Co tento výsledek udělal s pozicí obou klubů v tabulce? Vítkovice se sice přiblížily na jeden bod nesestupovým pozicím, ale s tím rozhodně nemůžou být spokojeny. Táborsko se posunulo o jednu příčku na 11. místo o skóre před Ústí nad Labem.

Žluté karty 2-0

Druhý poločas byl přesnou kopií toho prvního. Opět se hrálo v podstatě na jednu branku, tentokrát však na tu vítkovickou. Táborsko nastoupilo na hřiště jako vyměněné, ihned zatlačilo soupeře a začalo si vytvářet gólové šance. Brankář Květon odolával až do 72. minuty, na dorážku Štohanzla však stačit nemohl a hosté se dočkali zaslouženého vyrovnání. Mohli dokonce i vyhrát, ale domácí brankář se stal hvězdou zápasu a udržel remízu. Vzhledem k tomu, že oba týmy v jednom z poločasů ani jednou nevystřelily na branku, je nerozhodný výsledek zasloužený. Spokojenější určitě budou na jihu Čech.

90+2

90+2
    Vzápětí si střeleckou pozici připravoval Vasiljev, po odrazu míče zahrál jeden z hostujících hráčů na půlkruhu rukou, ale rozhodčí nepíská a po několika sekundách ukončuje zápas.

90+2
    Szotkowski se probíjel k šestnátce, před ní napřáhl, ale byl rychle zablokován.

90+1
    První minuta nastavení utekla jako voda, aniž by se v ní něco stalo.

90
    Nastavují se 2 minuty.

90
    Nadějný útok domácích totálně zdrbal zpětnou přihrávkou Matěj a Mikula úplně ztratil míč. Vznikl z toho brejk hostů 3 na 2, nakonec běžel Blecha z pravé strany sám na Květona, púálil po zemi pojeho pravé ruce, ale domácí brankář fantastickým zákrokem zachránil remízový stav!

89
    Centr Prajzy z levé strany nenašel nikoho ze spoluhráčů.

89
    Centr z rohun přeletěl všechny hráče a Hell vhazuje na levé straně.

88
    Trestný kop Vítkovic od středového kruhu. Dlouhý míč na nabíhajícího Mišinského, ale ten byl dobře bráněn. Rohový kop.

87
    Toma vůbec nespěchal s odkopem. Blecha chtěl poté zdržovat u rohového praporku, ale nezvládl to.

86
    Vasiljev utekl po levém křídle, ale odcentrovat se mu podařilo až na brankové čáře a míč ji v letu dokonce překročil.

85
    Poslední střídání Táborska. Myslivečka, který sám nehrál od začátku, nahrazuje Blecha.

84
    Vítkovice zapisují první střelu ve druhém poločase. Twardzik však z dálky výrazně minul.