Pardubice – Chomutov 1:4 (kon.) | Vítkovice – Sparta 6:1 (kon.) | Plzeň – Olomouc 10:0 (kon.)
Jihlava – Třinec 0:2 (kon.) | Litvínov – Mountfield HK 3:0 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Liberec – Zlín 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Piráti Chomutov
Úterý 12.09.2017, 17:20 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 3. kolo

59:37
    Jordann Perret ještě v závěru zápasu trefuje po přihrávce do jízdy tyčku!
    58:46 Vladimír RŮŽIČKA - 1:4
    Zdroj: Hokejka TV

58:46
    Piráti právě vstřelili branku!
    VLADIMÍR RŮŽIČKA pečetí ze středního pásma vítězství Pirátů gólem do prázdné branky! Asistence: Jakub Sklenář.

58:10
    Oba borci putují na trestnou lavici na dvě plus dvě minuty za hrubost. Hrát se bude v pěti.

57:55
    Ondřej Kacetl zůstává na střídačce, Dynamo bude útočit v šesti.

57:55
    Oddechový čas si vyžádaly také domácí Pardubice.

56:54
    Piráti si vyžádali oddechový čas.
    51:31 Petr SÝKORA - 1:3

51:31
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Východočeši se konečně dočkali své první branky! Jordann Perret hezky našel najíždějícího PETRA SÝKORU, který procedil kotouč za záda Laca! Asistence: Jordann Perret a Patrik Poulíček.

49:38
    Matěj Beran sám před Lacem jen těsně minul!
    45:05 Michal VONDRKA - 0:3

45:05
    Velká chyba na straně Pardubic znamená tříbrankové vedení hostů! Nepochopitelného zaváhání Dynama při rozehrávce využil MICHAL VONDRKA, který všem ujel a trochu se štěstím propasíroval kotouč za záda Kacetla. Bez asistence.

43:57
    Dynamo bude hrát přesilovku. Proti pravidlům se provinil Ivan Huml a dostává dvě minuty za hákování.

43:26
    Petr Sýkora a po něm Jacob Cardwell trestuhodně minuli branku z dobrých pozic!

37:39
    V závěru třetiny si domácí zahrají přesilovku ještě jednou. Ondřej Dlapa putuje znovu na trestnou lavici, tentokráte za podražení.

36:22
    Úplně volný Petr Sýkora dostával přihrávku do dobré pozice, ale kotouč mu ve finální fázi přeskočil hokejku!

34:56
    Dynamo si zahraje přesilovku. Na dvě minuty za držení protihráče odjíždí na trestnou lavici Ondřej Dlapa.

34:26
    Po Cardwellově chybě se hosté dostali v útočném pásmu ke kotouči a Marek Tomica jen těsně netrefil puk přímo před Kacetlem!
    32:24 Michal VONDRKA - 0:2

32:24
    K velké nevoli domácích příznivců Chomutov odskakuje do dvoubrankového vedení. Jeden z pardubických hráčů byl totiž za Kacetlovou brankou poslán k zemi a Chomutov poté pokračoval ve hře, když se ke kotouči dostal MICHAL VONDRKA a podruhé rozjásal své spoluhráče. Asistence: Marek Tomica a Ivan Huml.

26:03
    Další obrovská šance domácích! Tomáš Vondráček uviděl před brankou stojícího Vladislava Bojka, a ten sám nechápe, jak to, že nedokázal vstřelit gól z bezprostřední blízkosti!

19:35
    Ihned z dalšího protiútoku ovšem skórovalo domácí Dynamo! Rozhodčí má však podezření, že šlo o vysokou hůl a zkoumá videozáznam.
    19:23 Brett FLEMMING - 0:1

19:23
    Chomutovští jdou do vedení gólem do šatny! BRETT FLEMMING vypálil z kruhu pro vhazování a zřejmě tečovaná střela skončila až za Kacetlem. Asistence: Juraj Valach a Michal Vondrka.

18:50
    Chomutov si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podražení inkasuje Matěj Beran.

14:22
    Vladimír Růžička tedy odchází na dvě minuty a začíná domácí přesilovka.

14:22
    Ján Sýkora byl při samostatném úniku poslán k zemi. Jasný zákrok na trestné střílení ovšem rozhodčí posoudil "jen" jako podražení.

13:38
    Budeme sledovat hru ve čtyřech. Domácí Marek Trončinský a chomutovský David Skokan dostávají po dvou minutách za hrubost.

11:15
    Michal Vondrka naznačil průjezd za branku a šikovně vrátil kotouč před branku najíždějícímu Tomicovi, Kacetl vyrazil!

05:53
    Dynamo si jako první zahraje přesilovku. Chomutovský obránce Juraj Valach dostává dvě minuty za hákování.

02:09
    Před Davidem Tomáškem a Peterem Quennevillem se otevřel úplně volný prostor! Druhý jmenovaný se ovšem místo kombinace rozhodl střílet a Laco včas vystrčil svůj beton. Opravdu dobrý začátek domácích!

Marek Votke

Branky a nahrávky: 52. P. Sýkora (Perret, Poulíček) – 20. Flemming (Valach, Vondrka), 33. Vondrka (Tomica, Huml), 46. Vondrka, 59. V. Růžička (Sklenář)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Holland, Trončinský, Cardwell, Wishart, Ščotka, Čáslava, Voženílek – J. Sýkora, Dušek, Rolinek – P. Sýkora, Poulíček, Perret – M. Kaut, Tomášek, Quenneville – Vondráček, Bojko, Beran.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Flemming, Rašner, Valach, Mrázek, Slovák, Dlapa, Grman – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, V. Růžička, Sklenář – V. Tomeček, Lauko, Koblasa – Hlava, Chlouba, Poletín.

Rozhodčí: Pražák, Souček – Barvíř, Špůr