Pardubice – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Vítkovice – Sparta | 6:1 (kon.) | | | Plzeň – Olomouc | 10:0 (kon.) |
Jihlava – Třinec | 0:2 (kon.) | | | Litvínov – Mountfield HK | 3:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) |
Liberec – Zlín | 3:2 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Omsk | 0:7 (kon.) | | | Ufa – Riga | 2:1 (kon.) | | | Kazaň – Spartak Moskva | 3:4 (po pr.) |
Nižněkamsk – N.Novgorod | 2:3 (po pr.) |
Orange 20 – Poprad | 2:5 (kon.) |
konec
HK Orange 20
2:5
(1:0, 1:3, 0:2)
HK Poprad
56:51
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Miloslav Jáchym – 2 min., podrazenie).
|
|
55:19
|
Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Marek Švarc – 2 min., hákovanie).
|
|
51:24
|
Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (David Hílek – 2 min., hákovanie).
|
|
33:13
|
Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Rastislav Václav – 2 min., nedovolené bránenie).
|
|
26:45
|
Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Roman Durný – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).
|
|
22:02
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Štefan Fabian – 2 min., podrazenie).
|
|
16:24
|
Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Peter Bjalončík – 2 min., podrazenie).
|
|
15:08
|
Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Dominik Kuna – 2 min., hákovanie).
|
|
12:09
|
Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Rastislav Václav – 2 min., držanie).
|
|
11:29
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Matúš Paločko – 2 min., podrazenie).
|
|
06:13
|
Vylúčenie v tíme HK Poprad (Ľubomír Dinda – 2 min., držanie).
|
|
02:35
|
Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Peter Bjalončík – 2 min., sekanie).
|
Branky a nahrávky:
9. Čacho (Švarc), 31. Šmída (Marcinek, Smolka) – 34. Vandas (Lichanec, McDowell), 36. Ježek (Matej Paločko), 36. Brejčák (Svitana, Mlynarovič), 47. Matej Paločko (Brejčák, Bondra), 50. Matúš Paločko (Matej Paločko, Bondra)
Rozhodčí: Štefik, Stano – Synek, M. Orolín
Diváci: 144
Neproměněná penalta:
HK Orange 20:
Durný – Hílek, Fereta, Švarc, Zeleňák, Matejovič, Dlapka, Kuna, Krempaský – Jaško, Kundrik, Mesaroš – Vybiral, Čacho, Vašaš – Smolka, Šmída, Marcinek – Múčka, Bjalončík, Václav
Náhradníci:
Trenér:
HK Poprad: Corbeil – D. Brejčák, Ježek, Fabian, McDowell, Jáchym, Ignatov, Dinda, Zadražil – Štrauch, Mlynarovič, Svitana – Lichanec, Heizer, Vandas – Bondra, Abdul, Matúš Paločko – Bogoslovskij, Vartovník, Matej Paločko
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Poprad: Corbeil – D. Brejčák, Ježek, Fabian, McDowell, Jáchym, Ignatov, Dinda, Zadražil – Štrauch, Mlynarovič, Svitana – Lichanec, Heizer, Vandas – Bondra, Abdul, Matúš Paločko – Bogoslovskij, Vartovník, Matej Paločko
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Štefik, Stano – Synek, M. Orolín
Diváci: 144
Veronika Pancuráková
@PancurakovaVer