Chabarovsk – CSKA Moskva 2:3 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Jokerit 0:1 (po pr.) | Novosibirsk – Viťaz 4:5 (kon.)
Kunlun – HC Slovan 2:0 (kon.) | Jaroslavl – Magnitogorsk 3:2 (po pr.) | Minsk – Toljatti 2:0 (kon.)
Dynamo Moskva – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 6:2 (kon.)
Red Star Kunlun
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Středa 13.09.2017, 13:30 • Feiyang Ice Skating Center, Šanghaj • KHL

59:49
    Ještě jedno vyloučení na straně Kunlunu, dvě minuty za podražení dostal Jesse Blacker.

58:47
    A Mazanec zůstává na střídačce. Začíná power-play Slovanu Bratislava.

58:47
    Je to tak, Slovan si bere oddechový čas.

53:29
    Slovan si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Brett Bellemore.
    53:01 Kašpar nevyužil šanci na snížení

53:01
    Velkou šanci na snížení měl po Taimiho přihrávce Kašpar, jeho nájezd před Hellberga skončil ale střelou do chráničů tohoto strážce branky Kunlunu.

46:15
    Za Hellbergem to teď zacinkalo, tvrdou ránu vypálil Meszároš. Domácí gólman už byl překonán, ale branku má postavenou opravdu dobře.
    36:32 DeFaziův neuznaný gól

36:32
    Od pravého mantinelu nahazoval před branku Bellemore a DeFazio lehce tečoval puk za Mazancova záda. Radost z gólu ale domácím vydržela pouze několik minut, neboť rozhodčí se ještě šli přesvědčit k videu, zda nebyl gól dosažen bruslí a po kontrole nakonec branku neuznali!
    30:31 Wolskiho individuální akce

30:31
    Parádní individuální akci předvedl domácí Wolski. Objel si branku a zcela nebráněný se dostal i k bekhendové střele. Tu mu Mazanec pokryl betonem a přerušil hru.

30:02
    Přesilovka hostů ale neměla dlouhého trvání, neboť prakticky po rozehrání se Pavol Skalický dopustil hry vysokou holí a už je také na trestné lavici.

29:51
    Přesilovku si teď zahraje Slovan, dvouminutový trest za sekání totiž dostal domácí Brandon Yip.
    27:55 Gilbert BRULÉ - 2:0

27:55
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Přesilovka je využitá. Útočná trojice se semkla u Mazance, Wolski poslal přihrávku na volného GILBERTA BRULÉHO a jelikož se hostující gólman nestačil přemístit, měl útočník Kunlunu docela snadnou práci. Asistence: Wojtek Wolski.

26:43
    A trest dostal i Nick Ebert a to za zdržování hry. Puk z jeho hole skončil mimo ledovou plochu.

26:24
    Je tu druhá přesilovka pro Kunlun, dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě obdržela lavička Slovanu, trest odpyká Radek Smoleňák.

20:17
    V celé akci byl ale faul hostů a Pavel Skalický dostal dvě minuty za hákování.
    18:46 Andrej KOSTICYN - 1:0

18:46
    Je tu první gól utkání. Hostující Smoleňák nedokázal vyhodit puk do středního pásma, ten se tak dostal na hůl ANDREJE KOSTICYNA, jehož tvrdá rána propadla Mazancovi mezi chrániči a došourala se za brankovou čáru. Bez asistence.
    18:18 Taimiho pohotová střela

18:18
    Do levého kruhu pro vhazování se odrazil puk. zpracoval si jej Taimi a rázem tu byla pohotová střela, na kterou musel Hellberg bleskově reagovat. Zvládl to, ránu skryl ve své výstroji.
    11:01 U tyčky neúspěšně zakončoval Thuresson

11:01
    Nyní se ale domácí pětice dokázala uvolnit, u tyčky číhal Thuresson a po přesné přihrávce moc nescházelo, aby zasunul za brankovou čáru. Mazanec se ale zvládl přemístit a udržet nulu.