Benátky n/J – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Vsetín – K. Vary 3:2 (po pr.)
Třebíč – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Kadaň – Přerov 1:9 (kon.)
Frýdek-M. – Kladno 0:3 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
HC Slavia Praha
Středa 13.09.2017, 17:30 • Budvar Aréna • Chance liga • 2. kolo

45:31
    Početní výhoda Slavie trvala jen pár vteřin David Šafránek (SLA) vyloučen na dvě minuty za sekání.

45:24
    Možná jedna z posledních reálných šancí Slavie na bodový zisk. Jakub Káník (CEB) jde na 2 minuty za katr za podražení.

40:42
    Slávisté hráli v pěti, což je za normálního stavu v pořádku, ale teď se hrálo čtyři na čtyři. Pro Motor je tady přes minutu a čtvrt dlouhá přesilovka 4 na 3. Trest odpyká Zdeněk Doležal.

40:01
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Roman Vráblík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Ondřej Kopta – 2 min., hrubost).

37:37
    Dlouho to ale domácím nevydrželo. Za faul vysokou holí v útočném pásmu je na dvě minuty vyloučen Peter Galamboš. Slavia teď bude hrát 1:25 pět na tři.

37:02
    Ale pozor. Pavel Pýcha (CEB) vyloučen na dvě minuty za hákování, Slavia tak bude hrát 21 vteřin pět proti třem.

33:23
    Zdeněk Kutlák (CEB) je vyloučen na dvě + dvě minuty za vysokou hůl. Slavii se nabízí možnost na snížení v podobě dlouhé přesilovky.

27:46
    Převaha Jihočechů bude pokračovat, Pavel Kolařík (SLA) si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

15:39
    První vyloučení dnešního utkání, Jaroslav Kasík (SLA) bude pykat za podražení.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 18. Heřman (Pajič, Fillman), 20. Vlček (Nedorost, Čermák), 31. Fillman (F. Novák, Nedorost), 48. Crowder (Vlček, Pýcha), 51. Martin Novák (Fillman, Galamboš) – 59. Kubica (Šagát, J. Holý)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Březina) – Fillman, F. Novák (A), Kutlák (C), Vráblík, Pavlin, Pýcha – Čermák, Vlček, Nedorost (A) – Crowder, Galamboš, Martin Novák – Dostálek, Pajič, Heřman – Šulek, Káník, Marcel.
    HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, Kasík, Kolařík, J. Holý – L. Krejčík, Šafránek, Z. Doležal – Kopta, Nedvídek, Jankovský – M. Ondráček, Šagát, Kubica – Tejral, Krliš, Šmerha.

Rozhodčí: Wagner, Luczków – Votrubec, Ševic