Benátky n/J – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Vsetín – K. Vary 3:2 (po pr.)
Třebíč – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Kadaň – Přerov 1:9 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak ještě jeden gól pro Kladno! Hosté dokázali trefit prázdnou bránu. Jmenovitě se to povedlo JOHANU PHILIPU LORRAINOVI. Asistence: Ladislav Zikmund, Petr Štindl.

59:25
    Frýdek-Místek to zkouší v šesti a bez brankáře.

55:59
    Šance pro domácí. Ti budou hrát přesilovku po podražení Cikánka. Trest odpyká Kloz.

50:06
    Jakub Strnad (Kladno) dostal prostor na střelu, po které nakonec zazvonila branková konstrukce!

49:17
    Krásně se po sérii přihrávek znovu uvolnil Chmielewski, ale z blízka Cikánka ani tentokrát nedokázal překonat.

47:56
    Poprvé se ve třetí třetině vylučuje, Štindl si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.
    39:51 Johan Philip Lorraine - 0:2

39:51
    Kladno přečkalo velké šance Frýdku-Místku a pak samo tu svou zužitkovalo. Příliš mnoho prostoru dostal JOHAN PHILIP LORRAINE a zamířil naprosto přesně. Strmeně překonal střelou o tyčku. Asistence: Tomáš Kaut, Ladislav Zikmund,

39:03
    Obrovská šance Jana Kaluse! Po přihrávce Jáchyma byl úplně volný, ale Lukáš Cikánek předvedl bravurní zákrok vyrážečkou.

38:08
    V mezikruží se k volnému puku dostal kapitán Milan Mikulík. ale ke smůle své a svého mužstva nedokázal z nabídnuté příležitosti vyrovnat.
    35:51 Matěj PEKR - 0:1

35:51
    Kladno jde dovedení! Tentokrát už domácím ani Strmeň nepomohl, nestačil totiž na přesnou ránu MATĚJE PETRA. Asistence: Ladislav Zikmund, Tomáš Kaut.

33:35
    Po střele z levé strany se skvělým zákrokem prezentoval Jan Strmeň.

30:16
    Tomáš Franek vyslal na Cikánka jedovku z pravé strany. Brankář Rytířů prokázal odvahu, neuhnul a puk vytěsnil svou maskou.

29:20
    Pechanec najížděl na Cikánka zleva. Chvíli se rozmýšlel, zda ještě nepřihraje, nakonec ale vzal zodpovědnost na sebe a vypálil. Brankáře Kladna ale střelu k levé tyči nezaskočil.

27:08
    Strmeň zvládl, už když ležel na ledě, i následný těžký zákrok a kotel domácích už po několikáté dnes vyvolává jeho jméno.

16:16
    Adam Kubík projel téměř celé hřiště a následně také individuálně zakončil. Strmeně ale nedůraznou střelou z blízka nepřekonal.

14:09
    Aktivní Chimelewski se dostal do další šance. Tentokrát pálil z mezikruží, ale zastihl jen připravenou lapačku Cikánka.

10:55
    Strnad se v předbrankovém prostoru provinil sekáním a na dvě minuty tak oslabí svůj tým.

09:38
    Z pravé strany mířil na horní růžek Aron Chmielewski, ale těsně jej minul. Vedle pak prosvištěla i následná střela od modré čáry.

08:41
    Vylučuje se na obou stranách. Domácí Mikulík a hostující Kaut dostali oba dvě minuty za hrubost. Hrát se bude čtyři na čtyři.

08:41
    Situaci dva na jednoho zakončoval David Kofroň. Cikánek nepředvedl moc jistý zákrok a tak se pak před ním strhla menší mela. Bude se i vylučovat.

07:51
    Rostislavu Maroszovi chvíli trvalo, než zkrotí kotouč a nachystá si ho na stelu. Pak se mu to ale povedlo a mířil mezi Cikánkovy betony. Ten svou mezírku mezi nohama pokryl.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 36. Pekr (Zikmund, T. Kaut), 40. Lorraine (T. Kaut, Zikmund), 60. Lorraine (Zikmund, Štindl)

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Bartko, L. Kovář, Ovčačík (A), Zahradníček, Piegl, Haman – Kvasnica, Pechanec, Chmielewski – Franek, Marosz, Bajtek – Kofroň, Mikulík (C), Christov – Klimša (A), T. Jáchym, J. Kalus.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – P. Hořava, Veber, Štindl, Kehar, F. Matula, Lenďák – D. Tůma (C), Machač (A), J. Kloz – J. Strnad, R. Přikryl, Pekr (A) – Lorraine, T. Kaut, Zikmund – Bláha, Kubík, Redlich.

Rozhodčí: Jiří Kašík, Tomáš Zbořil – Marek Bubela, Karel Lukš