Havlíčkův Brod – David Servis 7:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:4 (1:2 po s.n.) | Tábor – Pelhřimov 6:3 (kon.)
Klatovy – Nymburk 2:1 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Kolín 3:2 (kon.) | Kobra – Sokolov 5:6 (po pr.)
Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 7:2 (kon.) | Trutnov – Bílina 0:0 (odl.) | Děčín – Řisuty 6:2 (kon.)
Nový Jičín – Opava 7:0 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:8 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Letňany 6:2 (kon.)
HC Kobra Praha
5:6 (2:3, 2:2, 1:0 - 0:1)
HC Baník Sokolov
Středa 13.09.2017, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 1. kolo

První kolo je minulostí. Stejně jako v loňské sezóně, i letos vyhráli hosté ze Sokolova. Tentokrát ale utkání nabídlo mnohem větší drama. Sokolov vyhrával prakticky celý zápas, půl minuty před koncem ale Kobra vyrovnala. V prodloužení byli domácí více na puku, po pěkné akci se však radují právě hosté ze Sokolova, když zkompletoval hattrick Osmík. Hosté si tak připisují první dva body do tabulky. To je ode mě pro dnešek vše, pěkný zbytek večera přeje Šimon Sýkora. (20:22:35)

62:03
    Baník právě vstřelil branku!
    Zadražil ujel v tandemu s Osmíkem 2 na 1. Povedlo se mu vyslat přesnou křižnou přihrávku, MARTIN OSMÍK pak bez větších problémů zakončil. Utkání tak ukončuje hattrickem.
    Asistence: Matěj Zadražil

61:40
    Domácí opět na puku.

61:25
    Ofsajd Kobry.

61:20
    David Hruška jel do útoku, nedokázal zakončit.

60:51
    Ryzák hledal Jedličku, domácí ale ztrácí puk. Obě trojice střídají.

60:24
    Na puku je od vhazování Kobra, domácí jsou v útoku.

60:01

Poslední půlminuta gól nepřinesla, tlak měl ještě Baník. V této třetině padla pouze jedna branka, kterou vyrovnal Martin Semrád. Za chvíli tak uvidíme pětiminutové prodloužení hrané 3 na 3.

60:00

59:30
    Kobra právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Tak to je strhující finiš. Kobra v šesti v přesilovce dává pátý gól. Po velké kombinaci zakončuje MARTIN SEMRÁD.
    Asistence: Martin Čurda, Šimon Antončík.

58:52
    Hosté hráli v šesti! Budou hrát oslabení. Trest odpyká Trapl.

58:35
    Kobra vyhazuje.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 17. Matějček (Tuma), 18. Šteiner (Novák, Kellner), 24. Hlinka (Vacek), 40. Čurda (Ryzák, Jedlička), 60. Semrád (Čurda, Antončík) – 5. Osmík (Zadražil), 16. Šmejc (Hruška D.), 17. Rohan (Kuběna), 25. Osmík (Hohl, Strunz), 30. Hruška D. (Přindiš), 63. Osmík (Zadražil)

HC Kobra Praha: Bílek (Mouček) – Semrád, Ryzák, Vokurka, Šteiner (A), Verbík J., Verbík R., Vacek – Kellner, Jedlička, Antončík (C), Novák, Hlinka, Čurda, Matějček, Matějek, Tuma
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Baník Sokolov: Hruška P. (Fečo) – Přindiš, Kuncl, Šik (C), Michálek, Hohl, Rulík, Kvapil, Gombár – Kuběna, Hruška D., Rohan, Kašpar (A), Račanský (A), Říha, Čejka, Strunz, Trapl, Šmejc, Zadražil, Osmík
    Trenér: Jäger Michal

Rozhodčí: Hlinka – Špringl, Tasch