Havlíčkův Brod – David Servis 7:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:4 (1:2 po s.n.) | Tábor – Pelhřimov 6:3 (kon.)
Klatovy – Nymburk 2:1 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Kolín 3:2 (kon.) | Kobra – Sokolov 5:6 (po pr.)
Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 7:2 (kon.) | Trutnov – Bílina 0:0 (odl.) | Děčín – Řisuty 6:2 (kon.)
Nový Jičín – Opava 7:0 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:8 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Letňany 6:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
HC David Servis Č. Budějovice
Středa 13.09.2017, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 1. kolo

54:59
    Havlíčkův Brod si zahraje další přesilovou hru, za hákování je vyloučen Roman Šulčík (DAS).

52:32
    Lukáš Sumerauer (DAS) je potrestán za sekání.

43:52
    Jakub Volf (DAS) se v útočném pásmu provinil hákováním a nabízí Bruslařům přesilovou hru.

37:13
    Hosté teď hráli v šesti, síly na ledě se tak vyrovnají. Menší trest odpyká Josef Žáček (DAS).

35:19
    Teď se budou ale domácí bránit, Ladislav Havlík (HBR) dostal menší trest za podražení.

30:25
    Domácí ovšem dostávají další možnost, Jan Trummer (DAS) je vyloučen za krosček.

27:53
    Vojtěch Mrkvička (DAS) je potrestán za podražení, domácí si zahrají další přesilovou hru.

17:09
    Patrik Zayml (DAS) se v útočném pásmu provinil držením protihráče a Bruslaři si zahrají první přesilovou hru.

14:03
    Lukáš Endál poslal do úniku Miroslava Třetinu, ten byl ale zahákovaný Petrem Macháčkem a sudí nařídil trestní střílení!

11:09
    Bruslaři budou hrát znovu v oslabení, Miroslav Třetina (HBR) je vyloučen za vysokou hůl.

08:30
    Domácí se dopustili útočného faul. Po hákování Vladimíra Szilvy (HBR) se Havlíčkův Brod bude bránit ve čtyřech.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 8. Přidal (Třetina, Havlík), 15. Třetina (TS), 19. Voříšek (Kulhánek, Vala), 25. T. Semrád (Endál, Ludvík), 34. Přidal (T. Semrád, Třetina), 50. Voříšek (Šuhaj, Kulhánek), 54. T. Semrád (Vašíček, Přidal)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, Havlík, M. Kříž, M. Semrád – Endál, Třetina "C", Přidal – Šuhaj, Milfait "A", Voříšek – Pipek, Szilva, Kozlík – Kuchta, Ludvík, Chlubna
    HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Spáčil) – Škopek, Žáček, Macháček, L. Kříž, Michal, Radoš, Babčuk, Svoboda – Šulčík "C", Ferebauer, Benda, Bílek, Trummer, Zayml, Mrkvička, Sumerauer, Hřebejk, Stodolovský, Volf

Rozhodčí: Filip Vrba – Pavel Mikšík, Roman Komínek