Ufa – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Kazaň – Čerepovec 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 2:1 (kon.)
Soči – Riga 5:1 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 14.09.2017, 16:00 • Ufa Arena • KHL

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (18:23:51)

Československá stopa

Tomáš Kundrátek (NNO) 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:28

Ufa dokázala v závěru zápasu otočit skóre během necelých tří minut z 0:1 na 2:1! Domácí tedy nakonec vítězí v normální hrací době a získávají tři body. Hosté z Novgorodu musí být hodně zklamaní, jelikož většinu zápasu drželi vítězné skóre, ale nakonec odjíždějí domů s prázdnou. Vítěznou branku vstřelil po velké chybě v rozehrávce soupeře Linus Omark.

59:53
    Sedm sekund před koncem je hra vykázána do středního pásma. Tohle už vypadá pro Ufu velmi nadějně.

59:38
    Kotouč těsně míjí prázdnou bránu Novgorodu a hosté si vyžádali oddechový čas. Odpískán je icing, takže následovat bude vhazování v obranné třetině Ufy.

59:23
    Fjodorov se vrací na led a Novgorod odvolává Lisutina z branky!

59:00
    Domácím se daří vyhazovat kotouč a hosté stále otálí s odvoláním brankáře.

58:20
    Ufa se zatím v oslabení dobře brání a nepouští soupeře do střeleckých pozic.

57:23
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Arťom Fjodorov – 2 min., podražení).
    56:49 Linus OMARK - 2:1

56:49
    Ufa právě vstřelila branku!
    Zničehonic domácí vedou! LINUS OMARK trpělivě napadal rozehrávku Novgorodu a v útočné třetině vystihl špatnou přihrávku mezi dvěma obránci, takže šel rázem sám na Lisutina, kterého dokázal překonat! Bez asistence.

55:16
    Domácí rázem hodně ožili a drží hru neustále v obranném pásmu soupeře.
    54:06 Joonas KEMPPAINEN - 1:1

54:06
    Domácím se přesilovka vůbec nepovedla, ale následně se jim daří vyrovnat! Hartikainen posunul puk podél mantinelu za bránu, odkud našel Omark volného JOONASE KEMPPAINENA, který zblízka uklidil kotouč za Lisutina. Asistence: Linus Omark a Teemu Hartikainen.

53:50
    Jermakov je zpátky na ledě. Hosté zvládli hru v oslabení.

53:35
    Novgorod teď brání opravdu skvěle a nepouští domácí tým na dostřel.

53:00
    Hosté nyní dobře brání modrou čáru a domácí se nemohou dostat do pásma.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 55. Kemppainen (Omark, Hartikainen), 57. Omark – 7. Sergijenko (Paršin, Galuzin)

Salavat Julajev Ufa: Scrivens (Karejev) – S. Garejev, Kuljaš (C), Larsen, Arzamascev, Panin, Loginov, Jelizarov, Petrišev – Lisin (A), J. Bodrov, I. Makarov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Kokarev, Zubov (A), Fjodorov – A. Lazarev, M. Majorov, Busarov – Soloduchin.
    Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Barancev, Kundrátek, Sergijenko, Grigorev, Jermakov, Šulenin, Fatkullin – A. Potapov, Gračov (A), M. Lazarev – Daugavinš, Dugin, Jeglič – Stoljarov (C), Galuzin (A), Paršin – Rasskazov, Mozer, V. Kuljomin – Verjajev.

Rozhodčí: Viktor Gašilov, Denis Naumov – Alexandr Zacharenkov, Ivan Sazonov