Villarreal – Astana 3:1 (kon.) | Slavia – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Skënderbeu 3:1 (kon.)
Young Boys – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Braga 1:2 (kon.) | Başakşehir – Ludogorec 0:0 (kon.)
Austria – AC Milán 1:5 (kon.) | Rijeka – AEK Atény 1:2 (kon.) | Atalanta BC – Everton 3:0 (kon.)
Apollon Limassol – Lyon 1:1 (kon.) | Zlín – Šeriff Tiraspol 0:0 (kon.) | Kodaň – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
Beer Ševa – Lugano 2:1 (kon.) | FCSB – Plzeň 3:0 (kon.) | CZ Bělehrad – BATE 1:1 (kon.)
Marseille – Konyaspor 1:0 (kon.) | Guimarães – Salzburg 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Östersunds FK 0:2 (kon.)
Hertha – Ath. Bilbao 0:0 (kon.) | Waregem – Nice 1:5 (kon.) | Arnhem – Lazio 2:3 (kon.)
Vardar – Zenit 0:5 (kon.) | Real Sociedad – Rosenborg 4:0 (kon.) | Arsenal – Kolín nad Rýnem 3:1 (kon.)
FC Zlín
0:0 (0:0)
Šeriff Tiraspol
Čtvrtek 14.09.2017, 19:00 • Andrův stadion, Olomouc • Evropská liga • Skupina F

A je konec! Zápas končí zaslouženou bezbrankovou remízou. Oba poločasy měly velmi podobný obraz – nejprve začal drtivým tlakem Tiraspol. Následně se ale postupně dostal do hry Zlín, který si také vytvořil několik gólových příležitostí. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (20:50:57)

90+3

90+3
    I když Zlín téměř dosáhnul branky, veškerá radost domácích jde vniveč. Mává se totiž ofsajd.

90+3
    Poslední minuta zápasu se odehraje na obranné polovině Zlína, Šeriff bude zahrávat rohový kop.

90+2
    A první minuta je pryč. Zlín začal nastavení nadějně, pak ale trestuhodně sjel míč z nohy Adnanu Džafičovi.

90+1
    Rozhodčí Dallas nastavuje k tomuto zápasu tři minuty.

90
    Ještě jeden roh pro Zlín!

89
    Do konce základní hrací doby zbývá poslední minuta. Vše nahrává tomu, že si oba týmy body rozdělí. Třeba nás ale ještě někdo překvapí, například Zlín, který nyní bude zahrávat standardní situaci.

88
    Džafič ale poslal do vápna velmi slabý centr, který ihned odhlavičkoval Kulušić.

88
    Zlín ještě dostane šanci! Roh pro domácí.

87
    Poslední změna na straně Šeriffu. Da Silvu, který se předvedl několika střeleckými pokusy, nahrazuje Zlatko Tripić.

86
    Nyní na hřišti plynou emoce. Skotský sudí Dallas si k sobě volá Bartošáka s Racuem, kterým důrazně domlouvá.

84
    Skvělá přímočará akce Zlína! Jejím hlavním akterém byl Petr Jiráček, který ukázal velké fotbalové srdce. Nejprve nachystal míč Holzerovi, následně Vukadinovičovi. Srbský forvard dalekonosnou střelou netrefil tři tyče.

83
    Poslední střídání Zlína. Mirzada Muhanoviče střídá Adnan Džafič. Z pohledu taktiky Zlína to znamená jediné – Zlín bude rád i za případný bod.

82
    Nejprve se po pravé straně prodíral Lukáš Bartošák, následně se ale k míči dostali hosté a skvělým skluzem se předvedl Ondřej Bačo.