Třinec – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 0:4 (kon.) |
Chomutov – Jihlava | 4:3 (po pr.) | | | Mountfield HK – Plzeň | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Liberec | 3:0 (kon.) |
Chabarovsk – HC Slovan | 2:3 (kon.) | | | Vladivostok – CSKA Moskva | 3:1 (kon.) | | | Kunlun – Viťaz | 2:0 (kon.) |
Barys – Novosibirsk | 1:3 (kon.) | | | Jaroslavl – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | Minsk – Jekatěrinburg | 1:3 (kon.) |
Dynamo Moskva – Toljatti | 3:2 (kon.) | | | Petrohrad – Magnitogorsk | 4:3 (po pr.) |
EC-KAC – Znojmo | 3:1 (kon.) |
Olomouc – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Chomutov | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Vítkovice – Třinec | 7:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Slavia | 3:7 (kon.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 4:1 (kon.) |
Jihlava – Sparta | 3:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kladno | 6:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Letňany | 1:2 (1:3 po s.n.) | | | Kladno – HC Litvínov | 5:4 (po pr.) | | | Salzburg – Kometa Brno | 7:1 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 8:1 (kon.) | | | K. Vary – HC Plzeň | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Pardubice – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 3:2 (kon.) |
Trenčín – Banská Bystrica | 3:2 (po pr.) | | | Košice – Poprad | 5:2 (kon.) | | | Zvolen – Detva | 5:4 (kon.) |
Žilina – Nitra | 10:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš | 0:3 (kon.) |
Trnava – Nové Zámky B | 3:5 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Bratislava Capitals | 7:1 (kon.) | | | Michalovce – Skalica | 3:2 (kon.) |
Prešov – Dubnica | 2:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Topoľčany | 4:5 (kon.) |
konec
Dynamo Moskva
3:2
(0:0, 2:1, 1:1)
Lada Toljatti
54:44
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Dmitrij Kazionov – 2 min., hákování).
|
|
52:17
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Charles Genoway – 2 min – podražení.).
|
|
39:54
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (2 min. – příliš mnoho hráčů).
|
|
31:58
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Martinš Karsums – 2 min., podražení).
|
|
29:32
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Denis Ježov – 2 min., hákování).
|
|
22:46
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Dmitrij Kazionov – 2 min., hákování). Trest odpyká Dmitrij Kazionov.
|
|
13:25
|
Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Stanislav Bočarov – 2 min., podražení).
|
|
7:56
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Andrej Kutějkin – 5 min., hrubost).
|
|
5:31
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Dmitrij Kazionov – 2 min.).
|
|
03:44
|
Domácí budou mít příležitost přesilové hry! Skorochodov jde na trestnou lavičku odpykat za svůj tým trest za příliš mnoho hráčů na ledě!
|
Branky a nahrávky:
23. Karsums (Volkov), 40. N. Komarov (Dm. Kazionov, Karsums), 42. I. Nikulin (Boyd, Karsums) – 29. Skorochodov (Kostromitin, Bělousov), 59. Kostromitin (Kapustin, Filatov)
Rozhodčí: Gofman A. (Rus), Oskirko Y. (Rus)
Diváci:
Neproměněná penalta:
Dynamo Moskva:
Jerjomenko (Bočarov) – Hietanen, D. Višněvskij (C), I. Nikulin, Volkov (A), Kutějkin, Korjagin, J. Zajcev – Tarasov, Boyd (A), Karsums – Podšendjalov, Dm. Kazionov, N. Komarov – Alexejev, Igumnov, Brjukvin – Arťuchin, Jefremov, Markovin.
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Sotnieks, Kostromitin, Gurkin, D. Ježov, Maleňkich – Filatov, Novotný, Kapustin – Bělousov, Zernov, Skorochodov – Bočarov, Achmetov, A. Strelcov – Něstěrov, Babenko, Mastrjukov – Rachimullin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Lada Toljatti: Lazušin (Krasotkin) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Sotnieks, Kostromitin, Gurkin, D. Ježov, Maleňkich – Filatov, Novotný, Kapustin – Bělousov, Zernov, Skorochodov – Bočarov, Achmetov, A. Strelcov – Něstěrov, Babenko, Mastrjukov – Rachimullin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman A. (Rus), Oskirko Y. (Rus)
Diváci:
Daniel Bertók