Třinec – Vítkovice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 0:4 (kon.)
Chomutov – Jihlava 4:3 (po pr.) | Mountfield HK – Plzeň 4:3 (po pr.) | Olomouc – Liberec 3:0 (kon.)
konec
Aukro Berani Zlín
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
HC Kometa Brno
Pátek 15.09.2017, 17:30Tipsport extraliga (ČR) • 4. kolo
Předzápasové kurzy: 3.37 4.65 1.85
Partner:
     
    53:33
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (David Šťastný – 2 min., podražení).
     
    46:17
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Vincour – 2 min., hákování).
     
    40:31
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Jakub Krejčík – 2 min., podražení).
     
    35:04
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Ondřej Veselý – 2 min., nedovolené bránění).
     
    27:08
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Hynek Zohorna – 2 min., nedovolené bránění).
     
    19:25
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Michal Popelka – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
     
    18:37
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Martin Dočekal – 2 min., vysoká hůl).
     
    16:23
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Martin Erat – 2 min., sekání).
     
    08:17
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Marcel Haščák – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Pavel Klhůfek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Rihards Bukarts – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Roberts Bukarts – osobní trest do konce utkání, hrubost).
     
    5:15
    Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty nedovolené bránění.

    Ivo Raiskub

    Adam Pavlíček

    Branky a nahrávky: 24. Mallet (V. Němec, H. Zohorna), 38. M. Erat (Vincour, T. Svoboda), 39. H. Zohorna (Gulaši), 51. Vincour


    Aukro Berani Zlín: Kašík – Matějíček, Řezníček, Freibergs, Ferenc, Žižka, Padrnos, O. Horák – O. Veselý, P. Sedláček, Rihards Bukarts – Kubiš, Honejsek, Roberts Bukarts – Šťastný, Popelka, Okál – Klhůfek, J. Ondráček, M. Kratochvíl.
    HC Kometa Brno: Vejmelka – J. Krejčík, O. Němec, Gulaši, Štencel, Bartejs, Malec, F. Král – T. Svoboda, Hruška, M. Erat – Zaťovič, Nahodil, Vincour – Mallet, V. Němec, H. Zohorna – Haščák, J. Káňa, Dočekal.