Olomouc – Mladá Boleslav 3:5 (kon.) | Zlín – Liberec 4:2 (kon.) | Pardubice – Chomutov 3:2 (1:0 po s.n.)
Vítkovice – Třinec 7:5 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 3:7 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 4:1 (kon.)
Jihlava – Sparta 3:1 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 6:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0)
Piráti Chomutov
Pátek 15.09.2017, 16:30 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 3. kolo
Předzápasové kurzy: 2.2 4.5 2.3
Partner:
     
    Dynamu se podařilo v samotném závěru základní hrací doby vyrovnat a nakonec vybojovalo dva body, když jako jediný uspěl v samostatných nájezdech Matěj Štefka. (18:51:13)
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    MATĚJ ŠTEFKA vymíchal gólmana, položil si ho na led a zasunul kotouč do brány.
     
    5. série
    1:0
    Daniel NOVÁK neproměňuje.
     
    5. série
    1:0
    Matěj ŠTEFKA proměňuje.
     
    4. série
    0:0
    Tom POLÁK neproměňuje.
     
    4. série
    0:0
    Jakub HOSKOVEC neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Vojtěch KREJČIŘÍK neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Václav ZÍDEK neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Josef RINDOŠ neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Ondřej TREJBAL neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Kryštof OUŘADA neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Ondřej MATÝS neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    64:37
    Seemann vypálil příklepem od levého mantinelu, Kulich jeho ránu kryje.
     
    64:00
    Další osvobození Pardubic, ty se zatím poměrně dobře brání.
     
    63:11
    Štefka poslal puk až za bránu Běhuly a Dynamo posílá na led čerstvé síly.

    Adam Joska

    Branky a nahrávky: 58. Machač (Matýs, Hoskovec), 59. Zídek (Faltys, Pochobradský), rozh. náj. Štefka – 27. Krejčiřík, 32. Krejčiřík (Bajer, Ouřada)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Ondřej Matýs (PCE)
    0:0   Kryštof Ouřada (CHM)
    2. série:
    0:0   Ondřej Trejbal (PCE)
    0:0   Josef Rindoš (CHM)
    3. série:
    0:0   Václav Zídek (PCE)
    0:0   Vojtěch Krejčiřík (CHM)
    4. série:
    0:0   Jakub Hoskovec (PCE)
    0:0   Tom Polák (CHM)
    5. série:
    1:0   Matěj Štefka (PCE)
    1:0   Daniel Novák (CHM)


    HC Dynamo Pardubice: Kulich (Vlk) – Trejbal, Pražák, Faltys, Zukal, Bučko, Mert, Javůrek – Hoskovec, Bureš, Pochobradský, Petrus, Štefka, Machač, Černý, Syrovec, Kubišta, Matýs, Zídek, Veverka.
    Piráti Chomutov: Běhula (Pavlát) – Kopic, Seemann, Kleiner, D. Novák, A. Novák, Vícha, Hajič – Köver, Bajer, Polák, Hřebíček, Chlán, Kulich, Rindoš, Krejčiřík, Mařík, Šilar, Ouřada, Adámek.

    Rozhodčí: Úlehla – Potůčel, Laczko