Mladá Boleslav – Letňany 1:2 (1:3 po s.n.) | Kladno – HC Litvínov 5:4 (po pr.) | Salzburg – Kometa Brno 7:1 (kon.)
Vítkovice – Třinec 8:1 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 2:0 (kon.) | Slavia – Liberec 5:4 (2:1 po s.n.)
Pardubice – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Havířov – Vsetín 3:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
8:1 (4:1, 2:0, 2:0)
HC Oceláři Třinec
Pátek 15.09.2017, 17:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu • Skupina E

Konec zápasu. (18:50:15)

56:59
    Za hrubost jsou vyloučeni domácí Beránek a hostující Konderla, oba na 2+2 minuty za hrubost. Hraje se v plném počtu.

46:11
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Pohodově hrající Vítkovice zvyšují náskok, druhým gólem se prezentuje JAKUB LEWANDOWSKI – 8:1. Asistence: Matěj Potočný.

40:15
    Bleskový začátek nenechává třinecké na pochybách, že vítkovičtí nehodlají zápas už jen dohrát, kapitán PETR FRIDRICH přidává sedmou branku – 7:1. Asistence: Jan Bernovský.

40:01

Ve druhé třetině přidali domácí dvě branky a odskočili svému soupeři na rozdíl pěti gólů. Jsou to právě třinečtí, kteří musejí změnit taktiku a tvořit hru.

Další třetina začne přibližně v 18:23.

40:00

27:29
    Domácí využívají další přesilovku, po nahrávce Kylnára se do střelecké listiny zapisuje MARCEL KUNC – 6:1. Asistence: Jakub Kylnár.

26:53
    Za podražení bude pykat hostující Čmiel.

24:01
    Do třinecké klece se trefuje také JAN VOJTOVIČ – 5:1. Asistence: Jakub Kylnár.

20:01

Vítkovičtí mohou být prozatím s výsledkem i hrou spokojeni, uvidíme, co vymyslí třinečtí trenéři během přestávky.

Další třetina začne přibližně v 17:45.

20:00

15:49

13:49
    Hosté mohou upravit stav na příznivější, za krosček je potrestán Vojtovič.

12:06
    Vítkovice jsou při chuti, další gól přidává JAKUB LEWANDOWSKI – 4:1. Asistence: Jakub Mrva.

11:27
    Domácí využívají přesilovku, po nahrávce Beránka zvyšuje FILIP ZAPLETAL – 3:1. Asistence: Adam Beránek, Jan Vojtovič.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 2. Mrva (Potočný), 7. Potočný (Lewandowski), 12. Zapletal (Beránek, Vojtovič), 13. Lewandowski (Mrva), 25. Vojtovič (Kylnár), 28. Kunc (Kylnár), 41. Fridrich (Bernovský), 47. Lewandowski (Potočný) – 9. Indrst

HC Vítkovice Ridera: Piták (Micka) – Bílý, Cubo, Zapletal, L. Raška, Smička, Kunc – Vojtovič, Lednický, Fridrich, Kadula, Beránek,.Mrva, Bernovský, Kylnár, Konečný, Věntus, Lewandowski, Potočný
    HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Weber, Radzienciak, Bulava, Šulák, Konderla, Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Kapitanov, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Macháček, Stebel, Čmiel, Plandor

Rozhodčí: Smilek – Bartek, Dohnal