Crystal Palace – Southampton 0:1 (kon.) | Huddersfield Town – Leicester 1:1 (kon.) | Liverpool – Burnley 1:1 (kon.)
Newcastle – Stoke 2:1 (kon.) | Watford – Manchester City 0:6 (kon.) | West Brom – West Ham 0:0 (kon.)
Tottenham – Swansea 0:0 (kon.)
Huddersfield Town
1:1 (0:0)
Leicester City
Sobota 16.09.2017, 16:00 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 5. kolo

Je konec! Po šedé první pětačtyřicetiminutovce přišel velmi zajímavý druhý poločas. Hned na konci jeho první minuty utekl Laurent Depoitre obránci Maguirovi a poslal Huddersfield do vedení. Hosté však srovnali o pouhé čtyři minuty později, kdy se z pokutového kopu trefil Jamie Vardy. Skóre 1:1 už poté vydrželo, byť oba týmy měly šance na to, aby strhly výhru na svou stranu. Terriers tak udrželi domácí neporazitelnost, Leicester naopak poprvé v sezóně bodoval venku. (17:54:49)

90+4

90+3
    Asi poslední příležitost změnit skóre měl Islam Slimani. Útočník Leicesteru si navedl míč na levačku, z 20 metrů však vysoko přestřelil.

90+3
    Ben Chilwell vhodil do pokutového území dlouhý aut. Defenziva Terriers ale byla pozorná a odehrála míč až k půlící čáře.

90+1
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Laurent Depoitre, přichází Rajiv van La Parra.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
    90. Po zákroku Zanky na Graye se druhá penalta proti domácím nepískala.

90
    Poměrně kontroverzní situace! Ndidi vyslal kolmicí dopředu Demaraie Graye, který se svou rychlostí dostal před Zanku, ale po kontaktu s ním v šestnáctce upadl. Rozhodčí Moss další penaltu proti Huddersfieldu neodpískal.

89
    Leicester je teď častěji na míči. Domácí dlouho hráli fyzicky náročný fotbal, který se nedá praktikovat celých 90 minut. Simpson bude vhazovat.

87
    Blíží se závěrečná fáze zápasu. Zdá se, že Leicester by mohl mít v závěru více sil.

86
    Šindži Okazaki si pomohl rukama v souboji s bránícím Jonathanem Hoggem. Japonský útočník by neměl sudího provokovat takovými zákroky, vždyť už má žlutou kartu.

84
    Aaron Mooy využil chyby Dannyho Simpsona a na levém křídle se dostal k míči, který následně nabízel před bránu Quanerovi. Ten však hrací předmět nezasáhl.

83
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Jamie Vardy, přichází Islam Slimani.

82
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Abdelhamid Sabiri, přichází Jonathan Hogg.

81
    Hodně zajímavá akce Jamieho Vardyho! Ten si prvním dotekem obhodil vybíhajícího brankáře Lösla, ale ke své smůle si dal balón až příliš daleko a ten mu utekl až za brankovou čáru.

80
    Šindži Okazaki si pomohl faulem proti Williamsovi a vyfasoval za to žlutou kartu.

79
    Hosté se ujali míče a tentokrát se snaží přispěchat s nějakou příležitostí zase oni.

77
    Tohle bylo mnohem lepší! Z 23 metrů se odhodlal ke střele Tom Ince a jeho rána prosvištěla necelý metr vedle levé tyče.