Rheindorf Altach – Rapid 2:2 (kon.) | Admira – Sturm Graz 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Linz 0:0 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:2 (0:0)
SK Rapid Vídeň
Sobota 16.09.2017, 16:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakouská Bundesliga • 8. kolo
    90+3. Lucas GALVÃO - 2:2

90+3
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelný konec zápasu, Vídeň dostala k dispozici rohový kop. Míč mířil od rohového kopu do vápna, kde ho vyboxoval Kobras, bohužel pro domácí tým přímo na hlavu GALVAOA, který posílá míč do prázdné branky a zařizuje svému týmu alespoň bod z dnešního utkání!
    66. Bernard TEKPETEY - 2:1

66
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Domácí se ujímají vedení! TEKPETEY dostal balón na pravou stranu, potáhl míč až k vápnu, kde zasekl a skákavou střelou na první tyč překonal Strebingera!
    59. Stefan NUTZ - 1:1

59

Střídání se domácímu trenérovi vyplatilo. Nový hráči zvýšili aktivitu a STEFAN NUTZ, ke kterému se míč odrazil z hranice vápna vyrovnává skóre!

46
    Krátce po začátku druhého poločasu se pohotovou ranou z vápna prosazuje STEFAN SWAB. Hostující tým tak zužitkoval svoji herní převahu a pokračuje tak jak skončil v prvním poločasu.