Rheindorf Altach – Rapid 2:2 (kon.) | Admira – Sturm Graz 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Linz 0:0 (kon.)
SC Rheindorf Altach
2:2 (0:0)
SK Rapid Vídeň
Sobota 16.09.2017, 16:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakouská Bundesliga • 8. kolo

Ve druhém poločase se hned na začátku prosadil hostující tým a vypadlo to, že svou převahu přenesl i do druhé půle. Altachu výrazně pomohlo dvojité střídaní a hned po něm v 59. minutě srovnal díky Honsakovi. Domácí byli od vstřeleného gólu aktivnějším týmem a v 66. minutě se po skákavé střele Tekpeteye dostali do vedení. Altach by i nadále aktivnějším týmem a vypadlo to, že dovede zápas do vítězného konce, ale v 93. minutě Vídeň dokázala srovnat po rohovém kopu zásluhou Galvaoa. Oba týmy se tak rozcházejí smírně a z utkání si odnáší bod. (17:56:35)

90+4
    90+3. Lucas GALVÃO - 2:2

90+3
    Rapid právě vstřelil branku!
    Tak to je neuvěřitelný konec zápasu, Vídeň dostala k dispozici rohový kop. Míč mířil od rohového kopu do vápna, kde ho vyboxoval Kobras, bohužel pro domácí tým přímo na hlavu GALVAOA, který posílá míč do prázdné branky a zařizuje svému týmu alespoň bod z dnešního utkání!

90+3
    Dlouhý nákop z vlastní poloviny od Sonnleitnera skončil až v rukavicích Kobrase.

90+2
    Dobras fauloval na polovině hřiště, možná jedna z posledních šancí Vídně jak se dostat do útoku.

90+1
    Rohový kop pro domácí tým. Domácí hráči se snaží udržet míč co nejdále od své branky.

90
    Faul na polovině hřiště, Altach bude rozehrávat volný kop.

89
    Rychlý útok Bolingoli-Mbomba zastavuje rozhodčí – offside.

89
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Stefan Nutz, přichází Valentino Müller.

88
    Další rychlý protiútok do otevřené obrany Vídně, tentokrát po levé straně. Dobras se rozhodl vystřelit, ale zamířil do prostředka branky.

87
    Tekpetey bežel s balónem do rychlého protiútoku 3 na 2, celou akci se rozhodl zakončit přízemní střelou se kterou neměl hostující brankář potíže.

86
    Zech si dobře pohlídal náběh hostujícího hráče a na chvíli odklidil míč do zámezí.

85
    Hostující tým má znovu míč a vypadá to, že se nadechuje k finálnímu náporu.

84
    Kvilitaja dostal skvělou průnikovou nahrávku do vápna soupeře a hledal pěknou přihrávkou na druhé tyči Joelintona, ten ale míč nestihl a balón skončil v zámezí.

83
    Po delší době se k míči dostali hráči Vídně. Na nic nečekají a valí s míčem na polovinu soupeře.

82
    Dobras procupital s míčem až do vápna kde po souboji s Sonnleitnerem spadl, ale rozhodčí zůstává klidný a penalta se nepíská.