Hodonín – Líšeň 0:0 (kon.) | Petřkovice – Kroměříž 0:3 (kon.) | Mohelnice – Zlínsko 2:2 (kon.)
Hulín – Hlučín 3:1 (kon.) | Uh. Brod – Rýmařov 3:0 (kon.)
FK Hodonín
0:0 (0:0)
SK Líšeň 2019
Sobota 16.09.2017, 15:30 • Stadion U Červených domků, Hodonín • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

To je dnes ode mě vše. Děkuji za pozornost. (17:19:36)

Rozhodčí nenastavil ani minutu navíc a tak tedy zápas končí smírně 0:0. Zápas nám toho moc nenabídl. Největší šanci zápasu měl David Krška, který ale v 39. minutě hlavou trefil pouze břevno. V 71. minutě mohl rozveselit domácí diváky Radek Sasín, ale s jeho střelou si brankář Kotnour skvěle poradil. V 83. minutě připravil Hanuš míč na zlatém podnose Mináričkovi, který ovšem minul bránu z dobré pozice. Ke konci zápasu se nám trochu žlutilo, ale nakonec vyloučen nikdo nebyl.

90

89
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Polách, přichází Hesek.

89
    Fojtík dostává žlutou kartu za protesty.

88
    Centr se dobře nesl, ale nakonec si sním poradila obrana hostů.

88
    Sedláček fauloval protihráče a domácí mají přímý kop z pravé strany vápna.

88
    Následný přímý kop skončil v rukavicích domácího brankáře.

87
    Žlutou kartu dostává Polách (FK Hodonín).

86
    Fojtík nacentroval do vápna, ale s tím si poradil Lamine Fall.

85
    Faul hostů a domácí mají přímý kop.

84
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Krška, přichází Sedláček.

83
    Hanuš se skvěle uvolnil na levé straně přes dva hráče a nahrál Minárčikovi, který trestuhodně netrefil bránu!

82
    Domácí se pokoušejí s výsledkem něco udělat. Ale obrana hostů je zatím k ničemu nepouští.

81
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Dovhanyuk, přichází Žák.

80
    Šturma neudržel míč na hrací ploše, protože si ho hodně předkopl. Hosté budou mít odkop od brány.