Písek – Jirny 1:0 (kon.) | Chrudim – Benešov 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 1:0 (kon.)
Litoměřicko – Vyšehrad 3:3 (3:5 po pen.) | Čížová – Brozany 1:3 (kon.) | Ústí n/O – Štěchovice 1:1 (5:4 po pen.)
MFK Chrudim
2:0 (1:0)
FK Benešov
Sobota 16.09.2017, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Česká fotbalová liga • 6. kolo

To je dnes ode mě vše. Děkuji za pozornost. (12:12:35)

A Chrudimští zůstávají dále na prvním místě tabulky. V prvním poločase jsme mohli vidět gól Kopeckého a jasnou převahu domácího celku. Do druhého poločasu vešli hosté aktivněji, ale v 68. minutě je zchladil gól Jindřicha Kučery, který hned minutu na to se opět ocitl v obrovské šanci, ale tentokrát neproměnil. Ke konci zápasu se Benešov pokoušel s výsledkem něco udělat, ale domácí obrana hrála dnes parádně a nepustila je do žádné šance.

90+3

90+2
    Domácí střelu zblokovala obrana hostů.

90+2
    Přímý kop hostů si v klidu vzal pro sebe Lukáš Mrázek.

90+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

90+1
    Hosté se málem dostali do zakončení po chybě domácí obrany.

90
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kopecký, přichází Vavrouš.

90
    Hosté se ocitli v ofsajdové pasti.

89
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kesner, přichází Holeček.

88
    Kopecký dostal míč pro sebe a stačilo si obejít jednoho obránce, ten ho ovšem k bráně nepustil a rozhodčí píská útočný faul.

87
    Skvěle zahraný přímý kop, kdy to obrana hostů nevymyslela dobře a hned čtyři hráči se dostali před brankáře, ale míč od nich skončil těsně vedle pravé tyče!

87
    Následně byl faul na Ondřeje Kesnera a domácí mají přímý kop.

86
    S centrem si lehce poradila domácí obrana a Chrudimští šli dopředu 4 na 2. Ovšem jeden z domácích to vzal na sebe a ztratil míč.

85
    Domácí faulovali na levé straně a hosté mají přímý kop.

84
    Roh skončil pouze u brankáře Mezhieva.

83
    Od domácích přišel centr z pravé strany a následuje roh.

81
    Hosté vystřelili, ale rána šla mimo bránu.

80
    Dnešní utkání sleduje 260 diváků.

79
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Dostálek, přichází Stránský.

79
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Artemuk, přichází Rataj.

78
    Domácí faulovali a hosté mohou jít dopředu. Ovšem míč končí za bránou domácích.

77
    Domácí jsou zataženi na své půli a čekají na rychlý protiútok. Hosté přesouvají hru z jedné strany na druhou, ale nemohou se dostat k pořádnému ohrožení brány.

76
    Hosté se pokoušejí něco vymyslet a možná jim k tomu pomůže následný přímý kop po faulu domácího celku.

75
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kučera, přichází Vašulín.

73
    Hosté měli přímý kop. Z něho ovšem nic nebylo a míč skončil za bránou.

72
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Hrebeniuk, přichází Turek.

71
    Domácí jsou po gólu velmi aktivní. Do další šance se dostal hráč z domácího celku, když přeloboval brankáře, ale míč těsně před čárou odkopl obránce hostů.

70
    A Jindřich Kučera je při chuti, když další ranou nadělal problémy brankářovi.
    68. KUČERA - 2:0

68
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Tomáš Dostálek se vytáhl po levé straně a předložil míč na zlatém podnose JINŘICHU KUČEROVI, který balón dorazil do brány. Asistence: Dostálek.

67
    Domácí mají aut na pravé straně, následně se pokoušeli vystřelit, ale ztratili míč.

66
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Ngimbi, přichází Balata.

65
    S přímým kopem si Benešovští poradili a budou dál u míče v podobě autové vhazování.

64
    Václav Ježdík fauloval ve středu hřiště Jindřich Kučeru, ale ani tentokrát rozhodčí nesahá pro kartu.

63
    S centrem hostů si poradil domácí stoper.

62
    Hosté si chtěli vykoledovat faul, ale rozhodčí zůstává klidný.

61
    Hosté se pokoušeli dostat míč do vápna, ale obrana skvěle zapracovala, následná střela Čapka šla vedle brány.

60
    Vypadá to na problém s levou nohou, kdy za pomoci doktorů je odveden za čáru mimo hřiště, kde si lehá na zem. Nevypadá to sním slibně, uvidíme jestli domácí budou muset sáhnout po prvním střídání.

59
    Na dvakrát to domácí zkoušeli po pravé straně, poprvé míč skončil za vápnem a po druhé už tam ani nedošel. Poté se zranil kapitán David Vodrážka, který se svíjí v bolestech na zemi. Na hřiště jdou i doktoři.

58
    Farkaš lacinou přihrávkou nepřihřál přesně a u míče jsou Chrudimští.

57
    Benešov vysoce napadá domácí borce a nedává jim možnost dlouho držet míč a v poklidu něco vymyslet.

56
    Teď na levé straně to hosté dobrými přihrávkami vykombinovali, ale nakonec ztratili míč.

54
    Hosté jsou zatím aktivnější ve druhém poločase, než jeho domácí soupeř.

53
    Jeden z hráčů hostů zkusil prověřit Mrázka střelou z dálky, ta mu ale nesedla a šla vedle brány.

52
    Domácí se pokoušeli ohrozit bránu ránou z dálky, která brankáře zaštípala, ale na dvakrát si sní poradil.

50
    Zatím jsou hosté víc aktivnější než v první půli, ale Chrudim je do ničeho nepouští.

49
    Hosté budou mít další aut na levé straně.

48
    Poté přišel centr z levé strany, ale hlavička hráče hostů skončila vedle brány.

47
    Hosté to zkoušejí po levé straně a budou mít další aut.

46
    Domácí mají autové vhazování.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:19.

V prvním poločase jsme mohli vidět jasnou dominanci domácí Chrudimi. Až na tyč v osmé minutě, kterou nastřelil Pavel Čapek, jsme viděli jen šance domácích. Hned minutu poté z přímého kopu poslal Lukáš Kopecký pumelici a brankář hostů se musel pořádně protáhnout. Velice aktivní byl i Jindřich Kučera, ale ani ten nedokázal dostat míč do sítě. To se povedlo až těsně před poločasem Lukáši Kopeckému, který neměl problém dostat míč do poloprázdné brány.

45

45+1
    Rozhodčí nastavil v prvním poločase jednu minutu navíc.

45
    Nakonec odešel po svých a vypadá to, že bude pokračovat.

44
    Na chvíli je hra přerušena, jelikož se na zemi svíjí jeden z hráčů hostů a je povolán i lékař.
    43. KOPECKÝ - 1:0

43
    Vojtěch Řezníček z pravé strany posunul míč na LUKÁŠE KOPECKÉHO, který se zakončením do poloprázdné brány neměl příliš práce. Asistence: Řezníček.

43
    Pro centr z pravé strany si vyskočil Mezhiev.

42
    Domácí to zkoušeli středem hřiště, ale i tentokrát je obrana hostů pozorná.

41
    Nic velkého z toho nebylo a u míče je domácí brankář Lukáš Mrázek.

40
    Domácí faulovali a hosté budou mít přímý kop.

39
    Hosté to zkouší po pravé straně a získali autové vhazování.

38
    Do centru šel i brankář, ale nakonec míč skončil vedle brány, poté co ho jeden z hráčů domácího celku poslal hlavou nepřesně.

37
    Faul hostů ve středu hřiště.

36
    Kopecký opět chtěl poslat míč po levé straně, to se mu tentokrát nepovedlo. Nakonec z pravé strany skončil míč ve vápně, kde si ho pro sebe vzal brankář hostů Arbi Mezhiev.

35
    Benešov zakládá akci od brankáře Mezhieva, který míč posílá na levou stranu.

34
    Roh byl opět rozehrán nakrátko a poté přišel přetažený centr, který nikoho nenašel a u míče jsou hosté.

33
    Následuje rohový kop pro domácí borce.

32
    Nakonec Benešov ztratil míč a dopředu jdou po levé straně opět Mastík s Kopeckým.

31
    Teď to zkouší hosté po levé straně, ale i na druhé straně zatím obrana pracuje skvěle a nepouští je do žádné střely.

29
    Kučera se snažil prolézt do vápna po levé straně, ale ztratil míč.

28
    Václav Ježdík se pokusil nacentrovat do vápna, ale obrana domácích si s tím lehce poradila.

27
    Kopecký se opět dostal k míči a vystřelil zhruba z dvaceti metrů, s jeho ránou si ovšem Mezhiev poradil.

26
    Kopecký na levé straně ztratil míč a hosté se osvobozují, ale to netrvalo dlouho a domácí jsou zpět u míče.

25
    Kučera se dostal do hlavičky po skvělém centru, ale chybělo mu trošku štěstíčka ji zakončit lépe, proto si sní i tentokrát Arbi Mezhiev poradil!

24
    Ovšem z něho nic nebylo a proto Vodrážka mohl vyrazit po levé straně a vybojoval rohový kop.

24
    Hosté vybojovali rohový kop.

22
    Kučera zkusil vystřelit, ale jeho rána byla zblokována.

20
    Ovšem nic velkého z toho nebylo a hosté drží míč na svých kopačkách.

19
    I s dalším rohem si hosté poradili, ale domácí budou stále u míče, jelikož získali autové vhazování.

18
    Domácí zahráli rohový kop nakrátko, následně přišel centr do vápna, kde byl Petr Drahoš, ale z jeho hlavičkou si brankář poradil. Následuje další rohový kop.

17
    Obrana si s míčem poradila a následuje rohový kop pro domácí.

16
    Hosté faulovali a Chrudim bude mít další přímý kop.

15
    Jindřich Kučera se trochu unáhlil a vystřelil zhruba z třiceti metrů, rána mu nesedla a skončila vedle brány.

14
    Hosté je ovšem vytlačili zpátky na svou půli. Následně to domácí zkusili po pravé straně, ale opět ztratili míč.

13
    Domácí to zkusili po levé straně a získali autové vhazování.

12
    Ovšem Pavel Čapek fauloval blízko brány domácích a Chrudimští získají míč.

11
    Hosté drží míč na své půli a zkouší vymyslet, kudy se dostat blíž k soupeřově bráně.

10
    Mohli jsme teď vidět plno soubojů ve středu hřiště a následnou ztrátu míče hostů.

9
    Lukáš Kopecký se postavil k míči a vypálil ránu k levé tyči, se kterou si ale Mezhiev skvělým zákrokem poradil!

9
    Domácí budou mít po faulu přímý kop z levé strany vápna.
    8. Čapek (BNS)

8
    Nádhernou akci předvedli Benešovští, kdy pár dotyky uvolnili Pavla Čapka, který nastřelil tyč!

7
    Matěj Ptáček se dostal do hlavičky z rohového kopu, ale tu zamířil vedle brány.

6
    Domácí budou mít rohový kop.

5
    Přímý kop rozehrál Kopecký krátce, míč skončil u Kesnera, který ale z úhlu trefil pouze boční síť.

4
    Hosté faulovali ve středu hřiště a uvidíme první volný přímý kop.

4
    Hráči Benešova si nepřihráli přesně a míč skončí za čárou. Mrázek se tedy postará o odkop z brány.

3
    Kučera se po dobrém centru z pravé strany dostal do hlavičky, ale ta šla přímo doprostřed brány a tak si sní Arbi Mezhiev lehce poradil.

2
    Benešov při kombinaci ztratil míč a domácí mohou pomalu založit novou akci.

1
    Chrudimští se postarali o úvodní výkop.

1

Hráči již jdou na hřiště, za pár chvil zápas začne.

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík – Kesner, Kopecký, Ptáček, Vodrážka (C), Dostálek – Kučera
    Náhradníci: Zima – Stránský, Holeček, Vavrouš, Vašulín

SK Benešov: Mezhiev – Ngimbi, Laštovka (C), Vrňák, Ježdík P. – Farkaš, Hrebeniuk, Artemuk, Čapek, Bohata – Ježdík V.
    Náhradníci: Rotbauer – Filip, Balata, Rataj, Turek

Rozhodčí: Jiří Musil – Jan Váňa, Vojtěch Opočenský.

SK Benešov:

Benešov se momentálně nachází na šestém místě s dvanácti body. Minulý ročník skončil na posledním nesestupovém místě a tudíž se zachránil. I Benešov má svého střelce, který se prosadil po jednom gólu v každém zápase v prvních čtyřech kolech a tím je Pavel Čapek. Minulé utkání Benešovští prohráli doma s Litoměřickem po penaltách 0:1. Zápas předtím ovšem dostali výklep 0:5 v Převýšově. Trenérem je Roman Veselý.

MFK Chrudim:

Chrudim útočí jasně na druhou nejvyšší soutěž. Minulou sezonu skončila na šestém místě, ale letos se zatím drží na špici soutěže s pěti výhrami a pouze jednou prohrou po penaltách. Doma vyhrála už deset utkání po sobě a naposled je v domácím prostředí přemohl Vltavín 08.04.2017, který vyhrál 2:1. Minulý zápas se utkala ve Vltavíně, kde vyhrála 2:1. Chrudimští se mohou opřít o Tomáše Dostálka, který již nasázel pět gólů. Trenérem je Pavel Jirousek.

Dnes se od 10:15 na Městském fotbalovém stadionu Za Vodojemem v Chrudimi utkají MFK Chrudim a SK Benešov. Posledních pět utkání skončilo lépe pro Chrudim, která třikrát vyhrála, jednou vyhrála po penaltách a pouze jednou se radoval Benešov. Stadion Za Vodojemem nabídne kapacitu pro 1 600 diváků.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.