Písek – Jirny 1:0 (kon.) | Chrudim – Benešov 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 1:0 (kon.)
Litoměřicko – Vyšehrad 3:3 (3:5 po pen.) | Čížová – Brozany 1:3 (kon.) | Ústí n/O – Štěchovice 1:1 (5:4 po pen.)
MFK Chrudim
2:0 (1:0)
FK Benešov
Sobota 16.09.2017, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Česká fotbalová liga • 6. kolo

To je dnes ode mě vše. Děkuji za pozornost. (12:12:35)

A Chrudimští zůstávají dále na prvním místě tabulky. V prvním poločase jsme mohli vidět gól Kopeckého a jasnou převahu domácího celku. Do druhého poločasu vešli hosté aktivněji, ale v 68. minutě je zchladil gól Jindřicha Kučery, který hned minutu na to se opět ocitl v obrovské šanci, ale tentokrát neproměnil. Ke konci zápasu se Benešov pokoušel s výsledkem něco udělat, ale domácí obrana hrála dnes parádně a nepustila je do žádné šance.

90+3

90+2
    Domácí střelu zblokovala obrana hostů.

90+2
    Přímý kop hostů si v klidu vzal pro sebe Lukáš Mrázek.

90+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

90+1
    Hosté se málem dostali do zakončení po chybě domácí obrany.

90
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kopecký, přichází Vavrouš.

90
    Hosté se ocitli v ofsajdové pasti.

89
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Kesner, přichází Holeček.

88
    Kopecký dostal míč pro sebe a stačilo si obejít jednoho obránce, ten ho ovšem k bráně nepustil a rozhodčí píská útočný faul.

87
    Skvěle zahraný přímý kop, kdy to obrana hostů nevymyslela dobře a hned čtyři hráči se dostali před brankáře, ale míč od nich skončil těsně vedle pravé tyče!

87
    Následně byl faul na Ondřeje Kesnera a domácí mají přímý kop.

86
    S centrem si lehce poradila domácí obrana a Chrudimští šli dopředu 4 na 2. Ovšem jeden z domácích to vzal na sebe a ztratil míč.