Ufa – Spartak Moskva 5:4 (kon.) | Jokerit – Riga 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Čerepovec 4:2 (kon.)
Soči – N.Novgorod 1:0 (kon.)
konec
Neftěchimik Nižněkamsk
4:2 (1:2, 3:0, 0:0)
Severstal Čerepovec
Sobota 16.09.2017, 16:00 • Neftěchim Arena • KHL
Předzápasové kurzy: 1.85 4.2 3.51
Partner:
     
    Konec zápasu. (18:24:59)
     
    59:40
    Ježov vyráží betonem do rohu nahození od modré čáry.
     
    59:18
    Ofsajd domácích.
     
    58:39
    Ježov předvedl skvělý zákrok proti střele Černova.
     
    58:15
    Nyní musel i Hudáček ukázat svou práci s holí. Rozehrávku ale zvládl výborně.
     
    58:00
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu.
     
    57:40
    Rychlou střelu po buly Hudáček vyráží.
     
    57:14
    Hostům byl odpískán ofsajd.
     
    57:00
    Domácí v plném počtu.
     
    55:48
    Střelu Jevsejenkova Ježov vyráží do rohu.
     
    55:21
    Domcáí se ihned osvobozují.
     
    55:00
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Robin Hanzl – 2 min., nedovolené bránění).
     
    54:31
    Ježov se nyní vyznamenal, když dokázal vyrazit střelu Rybina z bezprostřední blízkosti.
     
    53:59
    Rau se dostal ke střele, ale Hudáček ji lapil. Vhazovat se bude po jeho pravici.
     
    53:13
    Jevesejenkov zkusil štěstí od modré čáry, ale Hudáček byl připravený.
     
    52:01
    Hosté střídají, a tak drží puk za bránou.
     
    51:30
    Nyní Ježov dobrým výjezdem zneškodnil šanci Rybina.
     
    50:58
    Nyní vidíme pasáž plnou chyb a ani jeden z týmů se tak nedostává do žádných větších šancí.
     
    49:10
    Domácí v plném počtu.

    Patrik Lidmila

    Branky a nahrávky: 2. E. Galimov (Nestrašil, Bryncev), 31. Piganovič (Sexton, R. Hanzl), 32. Avcin, 36. An. Sergejev – 10. Višněvskij, 16. P. Černov (Bumagin, V. Vasiljev)


    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev (C), Piganovič, Bryncev, Ogurcov (A), Šaripzjanov, Graborenko, Fazylzjanov (A) – Sexton, R. Hanzl, Rau – Avcin, Nestrašil, E. Galimov – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – Arkalov, P. Kulikov, Chajrullin.
    Severstal Čerepovec: J. Hudáček (Artamkin) – V. Vasiljev, Jevsejenkov, Kudako, Masuhr, Kalašnikov, Višněvskij, Chabarov – Bumagin, P. Černov, Kagarlickij (C) – Stránský, P. Holík, Vovčenko – Rybin (A), Trubačjov (A), Kokujov – Kodola, Karlin, Kazakovcev – Ščerbina.