Olomouc – Liberec 5:6 (kon.) | Jihlava – Slavia 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 2:1 (po pr.)
Zlín – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.) | HC Plzeň – Kladno 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 3:0 (kon.)
Č. Budějovice – K. Vary 3:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 6:2 (kon.)
HC Kometa Brno
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 16.09.2017, 13:00 • DRFG Arena • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

58:39
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Bílek – 2 min., vysoká hůl).

58:10
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Hanuš – 2 min., hákování).

54:13
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Chlouba – 2 min., podražení).

45:57
    Dvě minuty za podražení si bude muset odsedět Karel Plášek. Spartě by se kontaktní gól více než deset minut před koncem nesmírně hodil.

41:13
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Hanuš – 2 min., podražení).

38:17
    Štěpán Kučera se snažil zabránit hostujícímu celku v brejku, ale bránil svého soupeře tak moc pečlivě, až si vykoledoval dvě minuty za nedovolené bránění.

36:21
    Sparťané se nedohodli při střídání a bylo jich na ledě více, než by podle pravidel býti mělo. Dvě minuty pro hostující tým za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Adam Frič.

32:29
    Na kličky Matěje Nováka za brankou Sparty se už nemohl dívat Adam Bílek, jenž zasáhl brněnského šikulu loktem. Tento čin neunikl pozornosti hlavního rozhodčího, jenž Bílka posílá na trestnou lavici. Dvě minuty za faul loktem.

23:11
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Pšenička – 2 min., hákování).

15:59
    Jakub Čejka prolétl hostující obranou a při jeho průniku jej Jan Hanuš zasáhl holí do obličeje, za což inkasoval dvouminutový trest. Přesilová hra pro Kometu.

10:20
    Hostující Larsen trefil hokejkou jednoho z domácích hráčů a rozhodčí mu tak po právu uděluje dvě minuty.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 17. Svoboda (Střondala, Krejčí), 22. Čejka (Krejčí, Ferda), 59. Plášek (Střondala, Slabý)

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Trnka "A", Slabý, Krejčí I., Kučera, Furch, Jeřábek, Kowalczyk – Novák, Süss, Svoboda, Hasoň "A", Střondala, Čejka "C", Matula, Kratochvíl, Ferda, Frydrych, Krejčí II., Plášek, Nejedlý
    HC Sparta Praha: Hofmann (Švehlák) – Frič, Simotics, Eliáš, Vízner, Hanuš – Kadlec, Jandus, Schwamberger, Fabiánek, Bílek, Larsen, Procházka "C", Pejchal, Chlouba, Pšenička, Dubský "A"

Rozhodčí: Skopal – Vašíček, Kráľ