Olomouc – Liberec 5:6 (kon.) | Jihlava – Slavia 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 2:1 (po pr.)
Zlín – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.) | HC Plzeň – Kladno 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 3:0 (kon.)
Č. Budějovice – K. Vary 3:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 6:2 (kon.)
Mountfield HK
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
Piráti Chomutov
Sobota 16.09.2017, 12:00 • ČPP Aréna • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

Já se s vámi v tuto chvíli již loučím a přeji hezký zbytek víkendu. U dalších hokejových online přenosů se těším na shledanou! (14:18:57)

Napínavý duel, který rozhodoval až nastavený čas, je u konce. Jako první se v něm sice do vedení dostali hostující hráči, před polovinou základní hrací doby ale už bylo vyrovnáno. O rozhodující gól, který vysloužil Hradci bonusový druhá bod, se zasloužil Štěpán Matějček.

64:32
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je dobojováno, Východočeši vítězí v prodloužení! O rozhodující branku se zasloužil ŠTĚPÁN MATĚJČEK, který si na levém kruhu potáhl kotouč a švihem nedal chomutovskému gólmanovi šanci – 2:1p. Asistence: Kryštof Pažourek.

64:15
    Petr Chlán hledal z mezikruží místo mezi Bartozelovy betony, marně!

63:45
    Přinesl ránu Štěpána Havránka, která proletěla kolem levé tyče na zadní mantinel.

63:26
    Dlouho se teď puk nacházel za hradeckou bránou. Co přinese následný útok?

62:34
    Štěpán Havránek v klidu podržel puk a obě mužstva poslala na led čerstvé trojice.

62:04
    František Hnik vysílal nabídku na teč, nikdo ze spoluhráčů se jí ale neujal.

61:37
    Kryštof Pažourek byl na druhé straně taktéž osamocen, z vnitřní hrany pravého kruhu ale trefil jen Pavlátovu výstroj!

61:25
    Petr Chlán se zjevil před Bartozelem úplně sám, z otočky ale neuspěl!

61:03
    Štěpán Havránek teď jen obrátil hlavu ke stropu, protože mířil krásně do bližšího vinglu. Tam se ale zčistajasna na poslední chvíli zjevila Pavlátova lapačka!

60:48
    Tomáš Kynčl nahrál na levý kruh Dominiku Řepíkovi, jenž z první trefil jen lapačku brankáře Pavláta.

60:19
    Hradečtí pokračují ve své početní výhodě a hrají tak ve čtyřech proti třem.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo, za stavu 1:1 budeme pokračovat pětiminutovým prodloužením! To začne přibližně ve 14:08.

60:00

59:57
    Po střele Tomáše Kynčla se ještě strhl závar před pirátskou brankou, hosté ale odolali.

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 24. Řepík (F. Moník, Hnik), 65. Matějček (Pažourek) – 16. Kopic (Polák, Köver)

Mountfield HK: Bartozel (Kouba) – Hroudný (C), Muška, Lelek, Pohl, Havránek, J. Moník, T. Kynčl (A), Jonáš – D. Matouš, Matějček, Pažourek, Hnik, Hašek, F. Moník, Mašín, Řepík, Maršík, Hidveghy, Chalupa, Hejna (A). Trenér: Aleš Krátoška.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Khůn) – Kopic (C), Seemann, Kleiner, D. Novák (A), A. Novák, Hajič – Köver, Bajer, Polák, Hřebíček (A), Chlán, Kulich, Krejčiřík, Mařík, Šilar. Trenér: Miroslav Buchal.

Rozhodčí: Horák – Frodl, Klouček