Přerov – HK MD Šumperk 4:1 (kon.) | HC Plzeň – Třemošná 12:2 (kon.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 2:8 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 3:5 (kon.) | Liberec – Pardubice 5:1 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 1:2 (po pr.)
Kladno – Ústí n/L 7:6 (3:0 po s.n.) | Chomutov – K. Vary 5:1 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 8:2 (kon.)
Vítkovice – Zlín 7:2 (kon.) | Vsetín – Poruba 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Třinec – Technika Brno 6:1 (kon.) | Havířov – Warrior Brno 11:1 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 0:4 (kon.)
po s.n. (3:0)
Rytíři Kladno
7:6 (0:2, 3:0, 3:4 - 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 16.09.2017, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 3. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:22:40)
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Rytíři Kladno.
    Autorem vítězné branky je PETR TON.
     
    4. série
    3:0
    Ticháček proměňuje.
     
    3. série
    2:0
    Costa neproměňuje.
     
    3. série
    2:0
    Sojka neproměňuje.
     
    2. série
    2:0
    Pavlíček neproměňuje.
     
    2. série
    2:0
    Šimek proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Gašpar neproměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Ton proměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    64:24
    Vypadá to že tento zápas půjde do nájezdů.
     
    63:16
    Ofsajd Kladna. Buly ve středním pásmu.
     
    62:59
    Puk se po odrazu od Gabrišky dostal do ochranné sítě.
     
    62:31
    Bulva vypálil z levého kruhu pro buly, ale Mazourek puk zachytil lapačkou.
     
    61:05
    Šrámek trefuje tyčku.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    Ve třetí třetině Ústí rozjelo neuvěřitelnou stíhací jízdu a jdeme do prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.

    Marek Landa

    Branky a nahrávky: 24. Funk (Ullrych), 26. Sojka (Kleveta, Funk), 28. Ticháček (Sojka), 42. Ton (Funk), 46. Sýkora, 46. Chrenka (Sachr), rozh. náj. Ton – 15. Čermák (Jarábek, Tot), 20. Costa (TS), 42. Vlach (Costa), 50. Haspra (Pavlíček), 52. Pavlíček (Čermák, Koštoval), 55. Hampl (Krocker)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Ton (KLA)
    1:0   Gašpar (UNL)
    2. série:
    2:0   Šimek (KLA)
    2:0   Pavlíček (UNL)
    3. série:
    2:0   Sojka (KLA)
    2:0   Costa (UNL)
    4. série:
    3:0   Ticháček (KLA)


    Rytíři Kladno: Gabriška (Suk) – Staněk, Alscher, Robovský, Funk, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Kleveta, Klaus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv
    HC Slovan Ústí nad Labem: Mazourek (Tuček) – Jarábek, Tomšík, Vlach, Klobouček, Haspra, Koštoval, Kylíšek – Krocker, Tot, Šrámek, Costa, Gašpar, Čermák, Weis, Pavlíček, Hampl

    Rozhodčí: Svoboda – Charvát, Sedláček