Kladno – Vsetín 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po pr.) | K. Vary – Třebíč 5:1 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 6:3 (kon.) | Slavia – Prostějov 0:3 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 16.09.2017, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 3. kolo

58:50
    Lukáš Paták (TRE) podrazil Dávida Gríger a odchází tak na trestnou lavici.

58:25
    Dávid Gríger ujel sám na gólmana, Dostál jeho střelu pokryl.

49:03
    Michal Vodný (TRE) se dopustil sekání, a tak odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

47:09
    Martin Kohout netrefil z mezikruží jasnou šanci.

45:32
    Sebastian Gorčík a Jaromír Kverka se dostali do útočné třetiny, přihrávka prvního jmenovaného však nebyla přesná a Kverka na ni nedosáhl.

43:56
    Martin Rohan (KVA) si počínal mimo pravidla hry a držel soupeře, za což si od sudích vysloužil dvouminutový trest.

40:54
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Přání fanoušků o pátou branku splnil MATIC PODLIPNIK, který vypálil za modrou čárou, hostujícímu brankáři střela propadla mezi betonem a ledovou plochou. Bez asistence.

30:44
    Václav Skuhravý (KVA) obdržel dvouminutový trest za hákování.

30:00
    Luboš Horký (TRE) odchází na trestnou lavici za vysokou hůl.

29:53
    První vyloučení zápasu pro domácí Energii. Na trestnou lavici odchází Vladimír Sičák (KVA) za držení protihráče.

28:57
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Po telefonátu s videorozhodčím se uznala branka. LUBOŠ HORKÝ dostal přihrávku od Erata a zavěsil puk přesně do volného místa za Novotným. Asistence: Roman Erat, David Dolníček.

28:32
    STANISLAV BALÁN posílá Energii do čtybrankového vedení, když Daniel Krejčí vystřelil a Balán puk tečoval. Asistence: Daniel Krejčí.

28:27
    Adam Gajarský (TRE) odchází na dvě minuty zpytovat svědomí na trestnou lavici – sevření puku rukou.

23:14
    ONDŘEJ BERÁNEK se stává autorem třetí branky domácích. V útočné třetině sjel od mantinelu do kruhu a zavěsil kotouč pod lapačku Dostála. Bez asistence.

19:51
    Devět vteřin před koncem se poprvé v dresu Energie prosadil DANIEL KREJČÍ, který dostal přesnou přihrávku od Vladimíra Sičáka. Asistence: Vladimír Sičák, Michal Vachovec.

19:07
    Další snažení energetiků, o které se postaral Tomáš Rachůnek střelou z mezikruží, přesto nebylo úspěšné.

18:05
    Václav Čejka (TRE) odchází na dvě minuty za sekání na trestnou lavici.

15:22
    Střeleckou kanonádu právě prožívá Dostál, na které ho šlo několik střel, kterým zdatně odolal.

09:11
    Luboš Horký způsobil málem infarkt svým fanouškům, když z kruhů trefil vzdálenější tyč, ovšem k dorážce se nikdo nehlásil, a tak se skore zápasu nemění.

03:44
    Snažení Energie přineslo také své ovoce. Do akce se dostal Stanislav Balán, který těsně před brankou nahrál na druhou stranu, kde čekala hokejka TOMÁŠE RACHŮNKA. Asistence: Stanislav Balán.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 4. T. Rachůnek (Balán), 20. Krejčí (Sičák, Vachovec), 24. O. Beránek, 29. Balán (Krejčí), 41. Podlipnik – 29. Horký (R. Erat, Dolníček)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Kverka, Stloukal, Gríger – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Davídek, Kohout.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – L. Vágner, Kaláb (A), F. Král, D. Mikyska, Čejka, Půža – R. Erat (A), Dolníček (C), Horký – Vodný, T. Havránek, Kristl – Kusko, Jan Wasserbauer, Gajarský – Malec, Tadeáš Král, Paták.

Rozhodčí: Wagner, Zubzanda – Belko, Kokrment