Kladno – Vsetín 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po pr.) | K. Vary – Třebíč 5:1 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 6:3 (kon.) | Slavia – Prostějov 0:3 (kon.)

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Frýdek-Místek se poprvé ve třetí třetině dostal ke střele a hned je z toho gól. Z velkého úhlu překvapil brankáře domácích DAVID OSTŘÍŽEK. Asistence: Adam Pechanec, Aron Chmielewski
    35:05 Lukáš KOVÁŘ - 1:2

35:05
    Ani to ale nepomohlo. Hosté se totiž usadili ve třetině, dobře clonili brankáři a sklízí za to ovoce. LUKÁŠ KOVÁŘ se totiž opřel od modré do puku a prostřelil úplně vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jan Bartko a Aron Chmielewski
    23:08 Jan ZAHRADNÍČEK - 1:1

23:08
    A je z toho vyrovnání! S první šancí si ještě Šimboch poradil, dokonce i s následnou dorážkou, na pokračování akce byl ale již krátký. Frýdek-Místek využil chaosu v obraně soupeře, kterou dokonale rozebral a vyrovnává stav dnešního utkání. Asistence: David Kofroň, Vít Christov
    03:47 Tomáš FOŘT - 1:0

03:47
    Přerov právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ FOŘT otevírá skóre dnešního utkání. Po buly v obranné třetině se totiž domácí rozjeli do rychlého protiútoku a svou šanci dokonale využili. Asistence: Roman Pšurný.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 4. Fořt (Pšurný) – 24. Zahradníček (Kofroň, Christov), 36. L. Kovář (Bartko, Chmielewski), 44. Ostřížek (Pechanec, Chmielewski)

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – M. Novotný, Valenta, Malina, Zbořil, Pala (A), Gazda – Milan Procházka, Pšurný, Fořt – Plášek (A), T. Sýkora (C), Šlahař – Koblar, Berger, F. Dvořák – Goiš, Š. Kratochvíl, Navrátil.
    HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – L. Kovář, Haman, Zahradníček, Ovčačík (A), Piegl, Bartko – Chmielewski, Pechanec, Ostřížek – Bajtek, O. Kovařčík, Franek – Christov, Mikulík (C), Kofroň – Kvasnica, T. Jáchym, Klimša (A).

Rozhodčí: Obadal, Veselý – Bryška, Novák