Slovan Bratislava – Ružomberok 2:1 (kon.) | Michalovce – Senica 2:1 (kon.) | Prešov – Trnava 0:2 (kon.)
Nitra – Podbrezová 1:0 (kon.) | Žilina – Trenčín 5:1 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:1 (2:0)
MFK Ružomberok
sk Sobota 16.09.2017, 17:30 • Štadión Pasienky • Niké liga • 8. kolo

Je koniec. V druhom polčase Slovan viac-menej kontroloval hru. Ružomberčania gólovo prekvapili v 83. minúte, loptu si do vlastnej siete zrazil Chouchoumis. Slovan teda po výhre 2:1 získava tri body a momentálne sú na prvom mieste v tabuľke, kedže Nitra začala doma proti Podbrezovej hrať iba pred 25 minútami.

Ďakujeme za pozornosť. (19:25:36)

90+2

90+2
    Slovanisti s loptou na útočnej polovici, zdá sa, že domáci to už zvládnu, navyše získavajú štandardku po faule Daniela.

90+1
    Slovan mohol definitívne spečatiť svoje víťazstvo. Hološko si spracoval prihrávku v šestnástke, vystrelil, no opäť skvelý Macík.

90
    Rozhodcovia nadstavujú na Pasienkoch dve minúty. Takúto šancu má Ružomberok na vyrovnanie.

89
    Holman posunul loptu Savičevićovi dopredu, ktorý sa snažil prehodiť Masla, no nepodarilo sa mu to, a tak teda ani nevystrelil.

88
    Oršula sa trošku pohral s Kochanom a šikovne našiel voľného Savičevića. Jeho strela ľavačkou z prvej Macíkovi prepadla a kotúľala sa pred bránkovou čiarou.

87
    Ján Maslo pri lopte, Qose si spracoval loptu a už ju má aj Kostadinov. Jeho následná prihrávka na Gereca však nebola presná.

86
    Vyzerá to tak, že Ružomberčania chcú ešte v závere skomplikovať pohodlnú cestu Slovana za víťazstvom.

84
    Na opačnej strane to teraz z polovice ihriska skúšal Vukan Savičević podobným spôsobom, no prudkou strelou, ktorú však Macík kontroloval a zastavil.

83
    Ružomberok dal gól!
    Prakticky z ničoho nič prichádza kontaktný gól Ružomberka. Erik Daniel bežal s loptou po pravej strane a posielal prakticky center do šestnástky, ktorý nechtiac tečoval Chouchoumis, Greif podcenil situáciu a lopta ponad neho preletela do siete!

81
    Droppa šikovnou kolmicou vysunul Filipa Hološka, ktorý vystrelil z pravej strany, no lopta mu vôbec nesadla. Trošku sa potom aj nad svojou nevydarenou strelou pousmial a odklúsal k polovici ihriska.

80
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Jakub Mareš, prichádza Vukan Savičevič.

79
    Čikoš posúval na pravú stranu Marešovi, ale ružomberský futbalista mu loptu vykopol a následne uvidíme posledné striedanie Slovana.

78
    Kochan nezahrával rukou v strede poľa. Následne sa snažil vysúvať Gereca. Pri lopte však bol ako prvý Greif, ktorý ju už posiela von na útočnú polovicu.

76
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Marek Sapara, prichádza Tihomir Kostadinov.

76
    Zdravotné problémy sa objavili aj u domáceho stopéra Božikova. Už je v opatere domácich lekárov a zároveň zatiaľ sledujeme striedanie MFK.

75
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Ibrahim Rabiu, prichádza Joeri de Kamps.