Vancouver Canucks
Sobota 16.09.2017, 23:00 • Staples Center, Los Angeles • Příprava NHL

64:41
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Brankář Nilsson rozehrál před sebe, kde stál BROCK BOESER, ten si najel do útočného pásma a přesnou střelou rozhodl – 3:4! Asistence: Anders Nilsson.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení!

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny!

57:06
    SVEN BAERTSCHI tečoval střelu Gudbransona od modré čáry za záda Kuempera, který s tím nemohl nic dělat – 3:3! Asistence: Erik Gudbranson, Brock Boeser.

46:32
    Brankář Kuemper (LAK) dostává dvě minuty za podražení, Vancouver si zahraje přesilovou hru.

41:25
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Domácí otáčejí skóre. Od modré čáry se prosadil OSCAR FANTENBERG – 3:2! Asistence: Dustin Brown.

39:03
    Domácím se povedlo využít přesilovou hru, takže je srovnáno. Pearson zavezl puk do útočného pásma, zpoza branky jej poslal před ní, kde stál nikým nehlídaný DUSTIN BROWN, jemuž se povedlo skórovat – 2:2! Asistence: Tyler Pearson, Paul LaDue.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny!

37:57
    Pedan (VAN) je vyloučen na dvě minuty za hákování, pro hokejisty Los Angeles je přesilová hra dobrou možností, jak vyrovnat skóre.

35:09
    Domácí snižují na rozdíl jediného gólu. JAKE MUZZIN si najel na levý kruh a táhlou střelou nedal Nilssonovi žádnou šanci – 1:2! Asistence: Tyler Pearson.

32:08
    JAKE VIRTANEN dostal puk na levý kruh, odkud vystřelil do pravého dolního rohu, přesunující Quick nedokázal puk vyrazit – 0:2! Asistence: Alex Biega.

30:53
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Baertschi – 2 min.).

30:36
    Hosté vyměnili brankáře, Markströma nahradil Nilsson.

30:36
    Dvě minuty za sekání dostává Kempe (LAK).

29:03
    Je za námi první pěstní souboj. Utkali se MacDermid (LAK) a Pedan (VAN). Oba kohouti sedí na trestné lavici a inkasují pětiminutové tresty za bitku.

26:30
    White (VAN) dostává dvě minuty za sekání, hráči Los Angeles mají výhodu přesilové hry.

23:52
    Upshall (VAN) dostává dvě minuty za držení, Vancouver jde do tří!

23:13
    Virtanen (VAN) dostal dvě minuty za podražení, takže si přesilovku zahrají Králové.

20:49
    Kempe (LAK) dostává dvě minuty za hru vysokou holí, je to jeho třetí trest v tomto utkání, a to jsme teprve na začátku prostřední části.

19:00
    Poslední minuta první třetiny!

17:27
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Baertschi – 2 min., sekání).

16:41
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Forbort – 2 min., podražení).

13:17
    Sám na Markströma ujížděl v oslabení Kempe, ale brankář Vancouveru předvedl pěkný zákrok, čímž udržel svému celku vedení.

12:12
    MacDermid (LAK) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

08:25

Tak jsem to zakřikl. Hostům se povedlo využít přesilovou hru. Od modré čáry střílel Stecher, do jeho rány vložil hůl MARKUS GRANLUND a usměrnil puk za záda Quicka – 0:1! Asistence: Troy Stecher, Nikolaj Goldobin.

07:16
    Kempe (LAK) jde podruhé na trestnou lavici, tentokrát za sekání.

05:52
    Hosté jeli ve vlastním oslabení dva na jednoho, Granlund vzal situaci na sebe, ale skvěle jeho střelu vyrazil Quick!

05:10
    Upshall (VAN) byl vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Přesilovku si zahrají Králové.

00:19
    A máme tu první přerušení. Kempe (LAK) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 36. Muzzin (Pearson), 40. Brown (Pearson, LaDue), 42. Fantenberg (Brown) – 9. Granlund (Stecher, Goldobin), 33. Virtanen (Biega), 58. Baertschi (Gudbranson), 65. Boeser (Nilsson)

Los Angeles Kings: Quick (41. Kuemper) – Muzzin, Folin, Forbort, LaDue, MacDermid, Fantenberg – Cammalleri, Kopitar, Brown – Andreoff, Kempe, Brodzinski – Mersch, Shore, Nolan – Pearson, Dowd, Toffoli.
    Vancouver Canucks: Markström (31. Nilsson) – Gudbranson, Del Zotto, Biega, Holm, Stecher, Pedan – Goldobin, Horvat, Upshall – Boeser, Burmistrov, Baertschi – Dorsett, Granlund, Boucher – Virtanen, White, LaBate.