Chabarovsk – Groznyj 2:2 (kon.) | Tosno – Spartak 2:2 (kon.) | Kazaň – Ural 0:1 (kon.)
FC Rubin Kazaň
0:1 (0:0)
FK Ural
Neděle 17.09.2017, 15:30 • Kazan Arena, Kazaň • Ruská Premier Liga • 10. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, loučí se Petr Sumbal. (17:26:18)

Statistiky zápasu

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:13.

Kazaň zůstává v tabulce ruské ligy na šestém místě, Ural se posunul na devátou pozici.

Zápas skončil, z nečekaných tří bodů se může radovat Ural. Ten byl sice většinu utkání pod tlakem, ale Kazaň nedokázala své šance zužitkovat. Hlavně druhý poločas byl celkem výhradně v její režii. Jenže hosty několikrát podržel Jaroslav Godzjur a pak v 87. minutě rozhodl vítěznou brankou Uralu Bicfalvi. Rubin tak může o to víc mrzet tyčka, kterou ještě v první půli trefil Kanunnikov.

90+3

90+3
    Jenže zakrátko se k němu míč zase vrátil.

90+3
    Sergej Ryžikov posílá dlouhý nákop až do vápna soupeře.

90+3
    Rubin má jednu z posledních šancí zaútočit.

90+2
    Jenže snaha Kazaně teď byla marná, pomezní rozhodčí odmával ofsajd.

90+1
    Kazaň konečně získala míč. Dostala se k němu kvůli faulu Uralu.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Teď bude důležité, kolik rozhodčí nastaví.

89
    Na zemi leží Alexej Jevsejev a rozhodně se nebude zvedat nějak rychle.

88
    To je hodně kruté pro Rubin, který byl hlavně ve druhé půli jasně lepší.

87
    Ural právě vstřelil branku!
    Hosté sice nebyli v tomto zápase lepším týmem, ale teď vedou! Jevsejev vyslal pěknou přihrávkou dopředu Bicfaliho a ten udržel v zakončení klid a překonal Ryžikova. Asistence: Alexej Jevsejev.

86
    Dancevův míč z levé strany znovu nebyl tak dobrý, aby ohrozil branku Ryžikova.

85
    Sardar Azmoun už si připravoval míč na zakončení zevnitř pokutového území. Rozhodčí ale hvizdem do píšťalky jeho snahy uťal.