Mattersburg – Salzburg 1:2 (kon.) | Austria – St. Pölten 5:1 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
1:2 (1:1)
FC Red Bull Salzburg
Neděle 17.09.2017, 16:30 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakouská Bundesliga • 8. kolo
    90+4. Amadou HAIDARA - 1:2

90+4
    Salzburg právě vstřelil branku!
    A Salzburg se nakonec dočkal zasloužené branky a za minutu dvanáct rozhoduje utkání! Trefil se teprve devatenáctiletý mladík AMADOU HAIDARA!

81
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Andreas Gruber, přichází Masaja Okugawa.

75
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Patrick Bürger, přichází Smail Prevljak.

71
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Patson Daka, přichází Hannes Wolf.

70
    Žlutou kartu dostává Patrick Bürger (SV BauWelt Koch Mattersburg).

62
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Christoph Leitgeb.

54
    V obrovské příležitosti se ocitl domácí Burger, který si naskočil na centr z pravého křídla, jeho následná střela hlavou ale nebyla na tolik razantní a přesná, aby brankáře soupeře zaskočila.

46
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Florian Hart, přichází Rene Renner.

43
    Žlutou kartu dostává Diadie Samassékou (FC Red Bull Salzburg).

27
    Žlutou kartu dostává Fredrik Gulbrandsen (FC Red Bull Salzburg).

26
    Žlutou kartu dostává Alois Höller (SV BauWelt Koch Mattersburg).

24
    Žlutou kartu dostává Duje Ćaleta-Car (FC Red Bull Salzburg).

22
    Žlutou kartu dostává Jano (SV BauWelt Koch Mattersburg).
    18. Andreas GRUBER - 1:1

18
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Domácí se ale v útočné fázi nenechali zahanbit a zanedlouho od vedoucí branky soupeře stav vyrovnávají! Takřka z ničeho nic se prosadil domácí ANDREAS GRUBER!
    12. Munas DABBUR - 0:1

12
    Hosté se dostávají už ve 12. minutě do vedení! Potvrzují roli favorita, důsledně kombinují a jako odměna jim za to je vedoucí branka, kterou vsítil MUNAS DABBUR!