Alavés – Villarreal 0:3 (kon.) | Girona – Sevilla 0:1 (kon.) | Las Palmas – Ath. Bilbao 1:0 (kon.)
Real Sociedad – Real Madrid 1:3 (kon.)
Girona FC
0:1 (0:0)
Sevilla FC
Neděle 17.09.2017, 16:15Španělská LaLiga • 4. kolo

Z mé strany je to vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne! (18:09:25)

Je konec! Sevilla v bláznivém závěru přečkala svou vlastní smrt a z Girony si veze těsnou výhru 1:0! Hosté se do vedení dostali z ojedinělé akce v 69. minutě, kdy se prosadil Luis Muriel ! Od té doby bylo na hřišti jen domácí mužstvo. V 75. minutě mohl vyrovnat Pere Pons, jenže z parádní pozice minul branku. O minutě později zkusil střídající Aleix Garcia štěstí z úctyhodné vzdálenosti a jen těsně minul horní tyč. V 90. minutě fauloval Vázquez v pokutovém území a Girona kopala penaltu! K ní se postavil Álex Granell , který ale trefil břevno!

90+3

90+2
    Muriel mohl přidat druhou branku! Hostující střelec pálil z přímého kopu. Muriel poslal střelu kolem zdi, jenže Gorka Iraizoz parádním zákrokem vyškrábl míč nad břevno!
    90+1. Penalta

90+1
    Tak to je neuvěřitelné! K exekuci pokutového kopu se postavil Álex Granell, který pouze orazítkoval horní tyč!

90
    Žlutou kartu dostává Franco Vázquez (Sevilla FC).

90
    Neuvěřitelné! Penalta pro Gironu! Franco Vázquez zahrál vysokou nohou na malém vápně a sudí odpískal pokutový kop!

89
    Domácí celek v samotném závěru utkání vybojoval přímý kop v blízkosti pokutového území. Do vápna už míří všichni hlavičkáři.

88
    Olarenwaju Kayode se pustil do rozmíšky s hlavním rozhodčím. Střídající fotbalista domácího celku se dožadoval přímého kopu. Sudí nařídil vhazování pro Sevillu.

87
    Domácí stále kombinují v blízkosti pokutového území, ale stále nemohou přijít na recept proti skvělé defenzívě Sevilly. Hosté brání na podtrženou jedničku.

85
    Na druhé straně musel dávat pozor Gorka Iraizoz. Domácí brankář si počkal na centr z levé strany a před dobíhajícím Sarabiou jej vyboxoval ven ze šestnáctky.

84
    Hosté na malou chvíli získali míč, jenže nepřesnou rozehrávkou se jej zbavili. Domácí stopeři okamžitě vyjeli na polovinu soupeře, kde založili další útok.

83
    Aday si dělal prostor na pravé straně. Krajní záložník domácího celku si míč připravil na levačku, jenže hned první obránce Sevilly jeho centr srazil na aut.

82
    Navíc je tady další problém! Sergio Rico zůstává po jednom ze soubojů v pokutovém území ležet před brankou a drží se za rameno. Tohle by pro Sevillu byla velká ztráta.

81
    Sevilla v posledních minutách vůbec neví, co má hrát. Domácí fotbalisté značně vylepšili svůj pohyb a zatlačili soupeře před jeho branku. Čeká nás hodně zajímavá koncovka.

80
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Pere Pons, přichází Olarenwaju Kayode.
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristian Portugués, přichází Michael Olunga.

79
    Pro další prudkou přihrávku za obranu Sevilly si došel brankář Sergio Rico. Hostující gólman schoval míč do rukavic a počkal s rozehrávkou.