Vladivostok – Viťaz 3:4 (po pr.) | Omsk – Chanty-Mansijsk 3:2 (po pr.) | Barys – Novosibirsk 0:4 (kon.)
Minsk – Magnitogorsk 5:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Jekatěrinburg 0:1 (kon.) | Jaroslavl – Toljatti 2:1 (kon.)

Viťaz právě vstřelil branku!
    Je hotovo! NICLAS BURSTRÖM dostal přihrávku mezi kruhy a střelou pod vyrážečku Bobkova rozhodl o výhře Viťazu. Asistence: Jaakko Rissanen a Alexej Makejev.
    58:34 Vojtěch MOZÍK - 3:3

58:34
    Hosté vyrovnávají! Do přihrávky Romana Horáka se na modré čáře z první opřel VOJTĚCH MOZÍK a jeho dělovka zapadla až za záda brankáře Bobkova – 3:3. Asistence: Roman Horák.

48:21
    Vladimir Tkačjov přidá ke svým třem dnešním asistencím také trest na dvě minuty za podražení. Další přesilovka Viťazu.

43:16
    Teď se ale budou muset bránit. Georgij Sergejenko vyfasoval dvě minuty za podražení.
    40:40 Daniil KURAŠOV - 3:2

40:40
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Domácí strhávají po 40 sekundách třetí třetiny vedení zpět na jejich stranu! Nahození DANIILA KURAŠOVA od modré čáry prošlo až za záda brankáře Saprykina, který přes clonícího Alexandrova vůbec nic neviděl. Asistence: Vladimir Tkačjov a James Wright.

35:46
    Trest za krosček dostává Robert Sabolić. Domácí se budou muset opět bránit v početním oslabení.

33:11
    Samvel Mnacjan poslal u mantinelu k ledu Maxima Afinogenova a je vyloučen za hákování. Přesilová hra pro hosty.

29:38
    Domácí budou hrát další přesilovku. Na trestnou lavici usedl Ivan Jacenko.
    27:22 Alexej MAKEJEV - 2:2

27:22
    Hosté srovnávají ve vlastním oslabení! Obraně Admiralu ujel po pravé straně ALEXEJ MAKEJEV, který situaci vyřešil přesnou střelou nad vyrážečku Bobkova – 2:2. Asistence: Roman Horák.

26:58
    Na trestnou lavici zamířil i Robert Sabolić, který rozhodil Afinogenova krosčekem, po němž následovala vysoká hokejka hostujícího forvarda. V součtu z toho ale bude dvouminutová přesilovka pro Admirály.

26:58
    Maxim Afinogenov zasáhl čepelí hole do tváře Roberta Saboliče. Sice v tom nebyl úmysl, ale hráč je zodpovědný za svou hůl. Následovat tedy musí trest. A protože se v Sabolićově tváři objevila krev, tak se vylučuje na 2+2 minuty.

24:58
    Hosté se dostali do přečíslení 3 na 2. Alexej Makejev si vyměnil puk s Romanem Horákem, ale následně zblízka nepřekonal Bobkova!
    21:27 Maxim AFINOGENOV - 2:1

21:27
    Teď už se hosté prosazují! Alexandr Nikulin v útočném pásmu uvolnil MAXIMA AFINOGENOVA, který se prosadil po krátké bekhendové kličce – 2:1. Asistence: Alexandr Nikulin.

21:09
    Dosud největší příležitost Viťazu v utkání! Igor Bobkov neudržel střelu od modré čáry a odražený puk dorážel z ostrého úhlu Alexandr Nikulin. Ten trefil tyčku, od níž se kotouč odrazil pod gólmana Admiralu!

16:52
    Domácí vyrazili do přečíslení 2 na 1. Damir Žafjarov poslal puk před branku na hůl Maxima Kazakova, který na brankáře Saprykina nevyzrál!

12:46
    Bylo to ale s faulem Oskarse Bartulise. Ten je vyloučen za vysokou hůl.

12:46
    Maxim Afinogenov se protáhl až před brankoviště a pořádně zatopil brankáři Bobkovovi. Ani nadvakrát ho však nepřekonal!
    06:54 Viktor ALEXANDROV - 2:0

06:54
    Domácí skórují i přesto, že se jim tato přesilovka až dosud moc nedařila! Na sebe to vzal Vladimir Tkačjov, který puk zavezl do útočné třetiny podél levého mantinelu a jeho pas na zadní tyčku přetavil ve druhý gól v síti Saprykina VIKTOR ALEXANDROV. Asistence: Vladimir Tkačov a Oskars Bartulis.

05:16
    Domácí si zahrají přesilovku! Jevgenij Katičev je vyloučen za hákování.
    00:57 Vadim KRASNOSLOBODCEV - 1:0

00:57
    Domácí se prosazují hned ze své první střely v zápase! Skvěle to udělal Vladimir Tkačjov, který v rychlosti obkroužil hostující branku, čímž zcela vyřadil ze hry brankáře Saprykina a po jeho následné přihrávce zakončoval VADIM KRASNOSLOBODCEV do odkryté klece. Asistence: Vladimir Tkačjov a Shaone Morrisonn.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 1. Krasnoslobodcev (Tkačov, Morrisonn), 7. Alexandrov (Tkačov, Bartulis), 41. Kurašov (Tkačov, Wright) – 22. Afinogenov (A. Nikulin), 28. Makejev (Horák), 59. Mozík (Horák), 62. Burström (Rissanen, Makejev)

Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Blum (A), Bartulis (C), Volčenkov (A), Morrisonn, Zemčonok, Mnacjan, Kurašov – Glazačev, Wright, Sabolič – Alexandrov, Tkačov, Krasnoslobodcev – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – V. Butuzov, Machanovskij, Manukjan – Sergejenko.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (M. Birjukov) – Golovkov, A. Semjonov (C), Burström, Katičev, Pautov, Mozík, Voronkov – Afinogenov (A), A. Nikulin, Makejev – Horák, Švec-Rogovoj, Kopejkin (A) – Mankinen, Rissanen, Vyglazov – Vorošilo, Jacenko, Gorochov – Pankov.

Rozhodčí: Gofman, Ansons – Tomilov, Gorděnko