Lipt. Mikuláš – Zvolen 0:3 (kon.) | Nitra – Detva 5:2 (kon.) | Poprad – Nové Zámky 3:1 (kon.)
Banská Bystrica – Košice 2:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 0:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
HKM Zvolen
sk Neděle 17.09.2017, 15:00 • Titan aréna • Tipos Extraliga (SR) • 4. kolo

Z dnešného zápasu si odnášajú všetky tri body hostia zo Zvolena. Liptáci mali herne navrch, no nedokázali využiť ani jednu zo svojich gólových príležitostí. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok dňa. (17:19:42)

59:10 ROSS - 0:3

59:10
    Zvolen dal gól!
    Hostia zvyšujú na rozdiel troch gólov. Cez pol klziska triafa prázdnu bránu NICK ROSS. Bez asistencií.

58:52
    Oddychový čas hostí.

58:12
    Liptáci hrajú bez brankára a dobíjajú bránu Zvolena.

58:08
    Oddychový čas domácich.

58:08
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Obdržálek – 2 min., sekanie).

57:55
    Drgoňova strela od modrej čiary bola prudká, ale veľmi tesne bránu minula.

57:43
    Domáci v plnom počte.

56:35
    Asuchak sa dostal do obrovskej príležitosti, ale sám proti brankárovi nebol napokon úspešný.

56:15
    Domáci sa bránia úspešne a neustále puk vyhadzujú mimo nebezpečenstva.

55:43
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Kriška – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

55:20
    Síkela sa obtočil okolo bránky domácich, ale do šance sa nedostal.

54:10
    Coffman dostal prihrávku medzi kruhy a vystrelil. Košarišťan betónmi puk vyrazil.

52:13
    Buly v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Suchý nahodil puk pred brankára hostí, ale tam nebol nikto z domácich hráčov a Zvolen dostal puk do svojej moci.

51:25
    Na oboch stranách je teraz viacero nepresností a hrá sa väčšinou v strednom pásme.

50:34
    Hostia v plnom počte.

49:50
    Liptáci teraz krásne zakombinovali. Na záver akcie sa Matúš Sukeľ dostal k puku medzi kruhmi, no jeho strelu brankár vyrazil.

49:00
    Zvolen sa dostal v oslabení do útočného pásma. Strela Rossu skončila v Košarišťanovej lapačke.

48:34
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Hraško – 2 min.).

46:01
    Asuchak sa dostal k odrazenému puku a z uhla vystrelil. Puk minul bránu Liptovského Mikuláša.

45:04
    Hostia si v útočnej tretine príležitosť nevypracovali a napokon o puk prišli.

44:39
    Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Zvolen sa dostáva k puku a zakladá útočnú akciu.

44:04
    Suchý sa prekľučkoval do útočného pásma, no jeho zakončenie dokázali obrancovia hostí vyraziť mimo priestor brány.

43:35
    Hraško vystrelil od modrej čiary. Košarišťan puk vyrazil do rohu klziska a dostávajú sa k nemu Liptáci.

42:30
    Jakub Sukeľ a Števuliak založili rýchly protiútok. So Števuliakovou strelou nemal brankár problém a k puku sa dostávajú Zvolenčania.

41:30
    Domáci nedokázali ani túto presilovú hru využiť a Zvolen už hrá v plnom počte.

41:00
    Hostia vyhadzujú puk a na chvíľu sa oslobodzujú.

40:04
    Domáci začnú tretiu tretinu v početnej prevahe.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine dnešného stretnutia gól nepadol, ale napriek veľkému množstvu gólových príležitostí na oboch stranách. Uvidíme, či sa domácim podarí v tretej tretine vrátiť do zápasu.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:30
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Ťavoda – 2 min., podrazenie).

38:26
    Po viacerých strelách napokon Košarišťan puk zakrýva.

37:51
    Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrali Zvolenčania a zostávajú v útočnom pásme.

36:39
    Piatka vyhral buly a dostal sa až pred brankára, ale pod tlakom nedokázal zakončiť.

36:27
    Hostia už hrajú v plnom počte a vhadzovať sa bude v ich obrannom pásme.

35:59
    Po Suchého prihrávke sa k strele z prvej dostal Kriška, ale brankár Zvolena svoj tím opäť podržal.

35:38
    Tabačekova strela od modrej čiary, letela ponad bránku hostí.

34:51
    Zvolen sa zatiaľ bez väčších problémov bráni a vyhadzuje puk.

34:11
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Ivan – 2 min., držanie).

33:57
    Tesne po skončení hry v oslabení sa do dobrej streleckej príležitosti dostal Uram, ale puk bol tečovaný a skončil na ochrannej sieti.

33:06
    Liptáci už sú na ľade štyria. Košarišťan svoj tím v tejto presilovke podržal už viackrát.

32:28
    Zvolen neustále oblieha bránu domácich, no svoje šance využiť zatiaľ nedokáže.

32:00
    Hostia hrajú dlhú presilovú hru 5 na 3.

31:50
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Paukovček – 2 min., sekanie).

31:10
    Liptáci sa dostali po vhadzovaní k puku a okamžite ho vyhodili cez všetky čiary.

31:04
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nádašdi – 2 min., sekanie).

30:06
    Chovan stál osamotený pred bránkou Liptovského Mikuláša. Dostal prihrávku od spoluhráča, no obrovskú príležitosť zvýšiť na rozdiel troch gólov nevyužil.

28:40
    Po Spilarovej prihrávke sa k strele od modrej čiary dostal Tabaček. Climie dokázal puk vyraziť do rohu klziska.

27:44
    Liptáci sa teraz dostali viackrát po sebe do gólovej príležitosti, ale ani jednu z nich sa im nepodarilo využiť.

26:54
    Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Zvolena. Bokrošova strela z uhla narobila brankárovi problémy, ale napokon sa mu podarilo puk poslať mimo nebezpečenstva.

25:34
    Ťavodova strela z uhla Košarišťanovi problémy nerobila a ten hru prerušil.

25:07

24:20
    Kriška krížnou prihrávkou našiel osamoteného Langhammera, ale jeho strela bola zblokovaná.

23:20
    Uram perfektne našiel pred bránou Matúša Sukeľa, ale ten pod tlakom nedokázal puk poslať za brankárov chrbát.

23:08
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Török – 2 min., hákovanie).

22:35
    Kuráli našiel na útočnej modrej Laca, ale ten bol v úniku dobre bránený a nezakončil.

21:25
    Zvolen kombinuje v útočnom pásme, ale do šance sa zatiaľ nedostal.

20:50
    Paukovček sa predral do útočného pásma, ale o puk nakoniec prichádza.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

V prvej tretine boli domáci aktívnejším tímom, no aj napriek viacerým šanciam sa gólu nedočkali. Naopak na druhej strane Zvolen dokázal streliť dva góly a po prvej tretine vedie 0:2.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.
    19:48 CHOVAN - 0:2

19:48
    Na opačnej strane sa hosťom podarilo skórovať. Zvolen využil zmätok v domácej obrane a ide tak do dvojgólového vedenia zásluhou MICHALA CHOVANA. Asistencie: Nick Ross, Milan Kytnár.

19:20
    Uram nádherne našiel Tabačeka, ale ten sám proti brankárovi nebol úspešný.

18:55
    Pacalaj sa pekne dostal do útočného pásma, ale v rohu klziska o puk prišiel.

17:59
    Kabáč vybojoval puk v útočnom pásme a do veľkej šance sa dostal Laco, ale brankár puk dokázal vyraziť.

17:16
    Oba tímy teraz viackrát po sebe stratili puk po nepresnej prihrávke.

16:09
    Hostia už hrajú v plnom počte a dostávajú sa do útočného pásma.

15:10
    Domáci kombinujú v útočnom pásme, ale väčšiu príležitosť si vypracovať nevedia.

14:09
    Uram poslal puk pred bránu, kde už bol pripravený Matúš Sukeľ, ale pod tlakom nezakončil ideálne.

13:58
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Hraško – 2 min., sekanie).

13:33
    Kabáč sa natlačil do útočného pásma a pri napádaní súpera takmer donútil poslať puk do vlastnej brány.

12:44
    Obdržálek našiel pred bránou Juríka, ale ten takisto vo veľkej príležitosti nedokázal skórovať.

12:16
    Jakub Sukeľ teraz perfektne našiel Števuliaka, ktorý z pravého kruhu vystrelil, vo veľkej šanci nedokázal brankára prekonať.

11:10
    Zvolen často stráca puk a v útočnom pásme sa na dlhšiu dobu usadiť nevie.

10:15
    Domáci sú zatiaľ aktívnejším tímom, no strelecky sa nevedia presadiť.

09:43
    Langhammer poslal na pravú stranu puk Števuliakovi. Jeho strelu Climie zneškodnil.

08:55
    Nádašdiho strela bola pred brankárom tečovaná, ale puk tesne minul bránu.

08:04
    Devečka o zadný mantinel nahodil puk a ten sa nešťastne odrazil pred Climieho, ktorý ho napokon s problémami zakrýva.

07:21

07:03
    Domáci puk opäť vyhodili a pomaly sa končí ich hra v oslabení.

06:12
    Kriška sa dostal v oslabení do úniku, ale jeho strelu dokázal brankár vyraziť.

05:46
    Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Zvolena. Liptáci okamžite po buly puk vyhadzujú cez všetky čiary.

05:19
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade). Trest odpyká Števuliak.

04:47
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Paukovček – 2 min., krosček).
    Vylúčenie v tíme HKM Zvolen (Dziurzynski – 2 min., držanie hokejky).
    03:34 TÖRÖK - 0:1

03:34
    Hostia boli prvý krát na dlhšiu dobu v útočnom pásme a po chybe domácej obrany dokázali skórovať. Úspešným strelcom je Tomáš Török. Asistencie: Viktor Fekiač.

02:55
    Devečkova strela od modrej čiary bola tečovaná, ale puk minul bránu.

02:29
    Laco sa uvoľnil po pravej strane a prudko vystrelil. Brankár hostí puk vyráža do rohu klziska.

01:53
    Zvolen sa snažil dostať do rýchleho protiútoku, ale domáci mu puk zobrali v strednom pásme.

01:13
    Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša, ktorý zostal pri puku. Rapáč sa natlačil až pred brankára, ale zakončiť pod tlakom nedokázal.

00:40
    Kuráliho delovka od modrej čiary poriadne preverila Climieho, ale ten puk dokázal vyraziť.

00:20
    Kytnár sa dostal do útočného pásma, ale jeho zakončenie domáci zblokovali.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan – Pacalaj, Tabaček, Suchý, Kuráli, Mezovský, Nádašdi, Bača, Devečka – Uram, M. Sukeľ, Spilar – Kriška, Paukovček, Rapáč – J. Sukeľ, Langhammer, Števuliak – Kabáč, Piatka, Laco

HKM Zvolen: Climie – Hraško, Bokroš, Ross, Wharton, Drgoň, Ivan, Andersons, Ťavoda – Matis. Kytnár, Chovan – Asichak, Coffman, Dziurzynski – Obdržálek, Jurík, Síkela – Töröok, Fekiač, Ďaloga

Rozhodca: Orolin, Kalina – Bogdaň, Jobbágy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní nedeľňajšieho hokejového zápasu 4. kola Tipsport ligy, v ktorom domáci tím MHK 32 Liptovský Mikuláš privíta na vlastnom štadióne tím HKM Zvolen. Zápas sa začína o 15:00.

MHK 32 Liptovský Mikuláš

Si v poslednom zápase zmeral sily s Novými Zámkami. Liptáci sa dostali do vedenia už v druhej minúte stretnutia, keď sa dokázal presadiť Branislav Rapáč. Ten istý hráč dokázal v prvej tretine skórovať opäť, keď po Kriškovej prihrávke zvýšil na 0:2. Hostia nedovolili počas celého zápasu svojmu súperovi streliť gól. Na konečných 0:3 upravil v 21. minúte Pacalaj a Liptáci si tak zo zápasu odnášajú plný bodový zisk. Liptovský Mikuláš je po troch zápasoch v tabuľke na treťom mieste s 8 bodmi.
    Skóre: 7:6
    Najproduktívnejší hráč:
    Branisla Rapáč (3+1)

HKM Zvolen

V treťom kole odohral zápas na vlastnom ľade proti Detve. Stav zápasu otvorili hostia zásluhou Videlku. Domáci však dokázali o minútu vyrovnať, keď bol úspešným strelcom Obdržálek. Detva napokon po prvej tretine viedla rozdielom jedného gólu, keď v 16. minúte strelil gól Gašpar. Gólové hody pokračovali aj v ostatných dvoch tretinách zápasu. V druhom dejstve sa sa za domácich presadil Asuchak a za Detvu Halás. V tretej tretine dokázali domáci strhnúť napokon víťazstvo na svoju stranu a gólmi Kytnára, Matisa a Chovana napokon stanovili na konečných 5:4. Zvolen je v tabuľke s jediným víťazstvom zatiaľ na desiatom mieste.