Lipt. Mikuláš – Zvolen 0:3 (kon.) | Nitra – Detva 5:2 (kon.) | Poprad – Nové Zámky 3:1 (kon.)
Banská Bystrica – Košice 2:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 0:3 (kon.)
HK Poprad
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 17.09.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 4. kolo

43:50
    Corbeil svoju rozohrávku teraz trošku nedomyslel. Puk z bránkoviska chcel hokejkou poslať po mantineli, no trošku to prepískol a odpálil ho na ochrannú sieť. Dve minúty za vyhodenie puku si odsedí Andreas Štrauch.

39:50
    Poprad v závere tretiny získava presilovku. Artem Dubinin si odpyká dve minúty za sekanie.

32:51
    Presilovka pre domáci tím. Za hákovanie si pôjde na dve minúty sadnúť Adam Zbořil.

13:49
    Poprad má k dispozícii presilovú hru. Jozef Tibenský dostáva dve minúty za podrazenie.

12:05
    Prvú presilovku v zápase budú hrať aj hokejisti Nových Zámkov. Miloslav Jáchym si odsedí dve minúty za krosček.