Lipt. Mikuláš – Zvolen 0:3 (kon.) | Nitra – Detva 5:2 (kon.) | Poprad – Nové Zámky 3:1 (kon.)
Banská Bystrica – Košice 2:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 0:3 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HC Košice
sk Neděle 17.09.2017, 17:00Tipos Extraliga (SR) • 4. kolo

Skončilo sa dnešné stretntuie medzi celkami HC 05 iClinic Banská Bystrica a HC Košice, po výsledku 2:1 sa z výhry a troch bodov tešia domáci. (19:28:39)

59:53
    Oddychový čas hostí.

59:53
    Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Hohmann – 2 min., držanie).

59:05
    Pacan nemal priestor na kombináciu, tretia tretina sa pomaly blíži ku svojmu koncu. Prebieha už jej posledná minúta.

58:57
    Puk je v strednom pásme, budeme zvedaví na to, či to ešte Košice skúsia hrou bez brankára.

58:14
    Vylúčenie v tíme HC Košice (Dudáš – 2 min., držanie).

57:58
    Brejčák dokorčuľoval puk na zadnom mantineli, nemal ale s kým kombinovať, a tak ho len odovzdal súperovi a odišiel striedať. Čerstvé sily pošlú na ľad aj Košice.

57:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú posledné tri minúty. Banská Bystrica vedie pomerom 2:1 a puk drží na svojich hokejkách.

56:30
    Obrovská šanca Košíc! Pacan mal prehľad o dianí na ľadovej ploche a z rohu vysunul Kafku. Ten sa dostal k zakončeniu i dvom dorážkam, všetko ale Lassila skúsene zlikvidoval.

55:20
    Šoltés posielal krížnu prihrávku na modrú čiaru, tam ale jeho spoluhráči nestáli. Puk tak prepadol do stredného pásma, oba celky budú striedať.

54:20
    Banská Bystrica je na ľade s piatimi korčuliarmi, Košice ale ostávajú v útočnom pásme.

53:41
    Šedivý strieľal len do Bortňáka, ten puk vyviezol z obrannej tretiny, Z tohto gól nebude.
    52:50 Ladislav NAGY - 2:1

52:50
    Košice dali gól!
    Kto iný, ako kapitán LADISLAV NAGY mohol hosťom vrátiť nádej na dobrý výsledok v dnešnom zápase. Gól padol v presilovke piatich proti trom, Košice budú pokračovať v hre proti štvorici Baranov. Asistencia: Blake Kessel.

52:40
    Košice hrajú presilovku piatich proti trom a majú šancu na to, aby sa dostali späť do zápasu.

52:06
    Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Faille – 2 min., podrazenie).
    Vylúčenie v tíme HC 05 iClinic Banská Bystrica (Ďatelinka – 2 min., podrazenie).

51:22
    K zakončeniu sa dostal Šoltés. Ten stál ale v poriadne veľkom uhle, a tak nevyslal strelu, ktorá by mohla mať gólové parametre. Lassila puk napriek tomu podržal v lapačke.