Slovácko – Jihlava 3:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:0 (kon.)
1.FC Slovácko
3:1 (1:1)
FC Vysočina Jihlava
Pondělí 18.09.2017, 11:00 • Na Bělince, Kunovice • Juniorská liga – Morava • 7. kolo

Utkání je u konce. Slovácko zápas zlomilo ve druhém poločase zásluhou dvou branek Lukáše Sadílka. Výsledek odpovídá předvedené hře. Zatímco Kolář se pořádně zapotil, Trmal prakticky nemusel ve druhé půli řešit jedinou vážnější situaci. (12:52:36)

90

90
    Střelu Průši z hranice vápna zblokoval střídající Hani.

89
    Až možná teď. Smejkal pálil zpoza vápna, jenže dost nepřesně.

88
    Zatím nic nenaznačuje, že by měl přijít závěrečný nápor hostů se snahou o vyrovnání.

88
    Hellebrandova nahrávka na Sadílka byla příliš prudká.

87
    Hostům ale míč na kopačkách dlouho nevydržel. Hraje opět Slovácko.

86
    Jihlava teď dlouho neměla míč pro sebe. Až do nepřesné přihrávky Pospíšila na Rezka.

85
    Přes Čajku se míč vrací k Trmalovi.

84
    Slovácko kontroluje míč i hru. Do vápna se teď ale logicky netlačí.

83
    Sadílek se uvolnil individuálně na levé straně a našel ve vápně Pospíšila. Ten přistrčil pro Flasara, jehož rána ale nebyla povedená.

82
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Demeter, přichází Karmazín.

81
    Další patálie musel řešit Kolář. Proti Pospíšilově ráně z vápna ale uspěl.

80
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko přidává deset minut před koncem třetí branku. Prudký centr už zevnitř vápna mířil Rezek na dvojici hráčů před bránou. Míč poskakoval na čáře. Už to vypadalo, že to hosté zvládnou, ale meruna se vykulila k LUKÁŠI SADÍLKOVI, který s grácií uklidil do sítě.

79
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Časta.

78
    Hellebrand poslal na levou stranu do sprintu Čajku, který přetáhl centr před bránu a Yuovi se střela následně vůbec nepodařila.

77
    Smejkal se hnal do šance, ale těsně blíž u míče byl ve vápně Tkáč.

76
    Po straně se zkoušel do vápna dostat opět Rezek, ale Vašíček ho skluzem zastavil. Dobrý obranný zákrok.

75
    Čajka fauloval na pravé straně Smejkala, ale ani rychlá rozehrávka hostů k šanci nevedla.