Buffalo – Carolina 2:3 (po pr.) | Boston – Montreal 3:2 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 1:0 (po pr.)
New Jersey – Washington 4:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 6:2 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (0:1 po s.n.)
Edmonton – Calgary 5:2 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 0:0 (zruš.)

3. Emil Pettersson(NSH) 1+0 (03:59:22)

Po dvou třetinách platil vyrovnaný stav 2:2. Ve třetí části hry zlepšila Floridu hru, a dokázala vstřelit tři góly. Nashville jen jeden. Florida díky vylepšenému výkonu dokázala tento duel vyhrát. Naopak Nashvillu se vstup do přípravných zápasů nepovedl podle představ.

59:31 Denis MALGIN - 3:5

59:31
    Florida právě vstřelila branku!
    Hostující celek přidává gól do prázdné branky, při ponechané výhodě se prosazuje DENIS MALGIN. Asistence: Blaine Byron, Michael Matheson.

59:20
    Necelou minutu mají hokejisté Nashvillu na to, aby se pokusili zápas zdramatizovat.

58:43
    Domácí celek odvolal brankáře, zkouší to v šesti.

58:43
    Oddechový čas pro hosty.

58:43
    Subban dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus tak tak kryje brankář Sateri. Buly před jeho brankou.

58:42
    Aktivně hrají hosté, domácí celek nemůže ani odvolat brankáře.

58:00
    Hlasatel oznámil poslední dvě minuty, Panthers zatím zodpovědně brání a nedávají domácímu celku mnoho prostoru pro zakončení.

57:30
    Dvě a půl minuty zbývá do konce třetí třetiny, Florida vede o jednu branku a je blízko výhře v tomto zápasu.

57:14
    Komerční přestávka.

57:14
    Haapala se dostal do dobré pozice, ale jeho rána z první postrádala přesnost.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Optickou převahu mají momentálně hokejisté Nashvillu.

56:14
    Saros musel zasahovat. Domácí brankář si dokázal poradit s dobrou střelou hostujícího Petrovice.

55:25
    Florida vede o gól a má momentálně blíže k výhře v tomto přípravném zápase.

55:01
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Do ojedinělé střelecké pozice se dostal Kevin Fiala, ale minul branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 34. McLeod (Subban, Army), 39. Pettersson (Arvidsson, Järnkrok), 52. Arvidsson (Fiala, Subban) – 5. Haapala (Hunt, Malgin), 30. Brickley (Balisy, Ang), 42. Brickley (Wittchow, Ang), 51. Matheson (Brickley, Tippett), 60. Malgin (Byron, Matheson)

Nashville Predators: Saros (O’Connor) – Weber, Ekholm, Jemelin, Murphy, Allard, Subban – Smith, Järnkrok, Fiala, Arvidsson, Kirkland, Labrie, McLeod, Army, Pettersson, Moy, Richard, Kamenev
    Florida Panthers: Reimer (29. Sateri) – Matheson, Brown, Yandle, Petrovic, Wittchow, Scarlett – Haapala, Malgin, Tippett – Hunt, Byron, Sceviour – Brickley, Heponiemi, Ang – Balisy, Valk, Buckles