Česko
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
EC Red Bull Salzburg
Úterý 19.09.2017, 17:00 • Zimní stadion Benešov • Reprezentace do 17 let

Celý zápas se hrálo v obrovském tempu, někdy za delší konec tahali naši mladíci, jindy zase tým rakouského celku. Hektická byla 3. třetina, kde si čeští zástupci mysleli, že už zápas mají v kapse, ale první využitá přesilová hra je vyvedla z omylu. V prodloužení se prosadil Matěj Toman, který vystřelil v tomto modelovém utkání Česku výhru. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na počtenou u zápasů české reprezentace. (19:07:39)

64:15
    Česko právě vstřelilo branku!
    Domácí nakonec vítězí, velkou zásluhu na tomto počinu má MATĚJ TOMAN, který dokázal prostřelit Floriana Mincha. Asistence: Filip Přikryl.

63:53
    Dennis Lobach proklouzl jak myška mezi obránci a řítil se sám na brankáře, ale Pařík krásným zákrokem tuto šanci eliminuje.

62:32
    Marcel Barinka vystřelil z pravého kruhu, ale jeho střela končí v lapačce Paříka.

61:43
    Přesilová hra nebyla využita, jelikož se domácí pořádně nedostali do útočného pásma. Hra pokračuje 3 na 3.

60:01

Po opravdu hektickém konci 3. třetiny se dostal zápas do prodloužení, které se hraje stylem 3 na 3, ale jelikož český celek má přesilovou hru, díky špatnému střídání rakouského celku, prodloužení začne 4 na 3. Prodloužení začně přibližně v 19:00.

60:00

59:43
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jenzsch.

58:48
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Přesilová hra stále pokračovala, jelikož český celek vstřelil branku v oslabení. Na modrou čáru se dostal puk k YEGOROVI ALANOVI, který tvrdou střelou prostřeluje Paříka, který měl zakrytý výhled. Asistence: Edwin Schütz, Taro Jenzsch.

58:02
    FILIP PŘIKRYL dokázal překonat při trestném střílení Mnicha a Češi se tak mohou radovat z vedení těsně před koncem zápasu. Bez asistence.

58:02
    Obrovská šance, je nařízeno trestné střílení!

58:02
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Obu – 2 min., podražení).

57:25
    Znovu špatné střídání, což se opravdu nelíbí českému kouči, který to dal značně najevo svým svěřencům.

57:20
    Vyloučení v týmu Česko (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Prchal.

56:13
    Domácí v plném počtu. Red Bull neměl žádné vetší šance, ale českému celku alespoň značně snížil energii.

54:15
    Čeští hráči v první dvou třetinách byli velice důslední v čisté hře, ale postupně začínají faulovat, což se nemusí vyplatit, jelikož jejich síly nejsou nekonečné.

54:13
    Vyloučení v týmu Česko (Suhrada – 2 min., podražení).

Jiří Cícha

Branky a nahrávky: 59. Přikryl (TS), 65. Toman (Přikryl) – 59. Alanov (Schütz, Jenzsch)

Česko: Pařík (Chaloupek) – Homola, Suhrada, Mlčák, Kučeřík, Prchal, Haš, Rašín – Beránek A., Pištěk, Peterek, Beránek M., Raška, Přikryl, Toman, Čížek, Mužík, Lang, Najman, Prokop. Trenéři: Petr Haken, Richard Žemlička a Václav Eismann.
    EC Red Bull Salzburg: Minch (Christiansen) – Obu, Hadamzick, Alanov, Peskoller, Wirt, Pasanen, Wimmer, Zündel – Hede, Barinka, Stewart, Vogt, Hefke, Jenzsk, Huber, Rebernig, Schitz, Schütz, Lobach, Varejcka. Trenéři: Teemu Levijoki a Andrei Lavrov.

Rozhodčí: Pražák – Jindra, Zíka