Ath. Bilbao – Atlético 1:2 (kon.) | Leganés – Girona 0:0 (kon.) | La Coruňa – Alavés 1:0 (kon.)
Sevilla – Las Palmas 1:0 (kon.) | Real Madrid – Real Betis 0:1 (kon.)
Real Madrid
0:1 (0:0)
Real Betis
Středa 20.09.2017, 22:00Španělská LaLiga • 5. kolo

Domácí fotbalisté byli od první minuty aktivnější, propracovávali se do zakončení. Cristiano Ronaldo, Gareth Bale i Isco si vypracovali dobré střelecké pozice. Jenže míče buď končily nad bránou, a nebo v moci brankáře Antonia Adána. V samotném závěru zápasu, když už běželo nastavení, udeřili hosté. Antonio Barragán výborně nacentroval před branku a hlavou uspěl Antonio Sanabria, jehož gól byl rozhodující. (23:58:25)

90+5
    90+4. Antonio SANABRIA - 0:1

90+4
    Real Betis právě vstřelil branku!
    A narodilo se velké překvapení. Hosté se dostávají ke zděšení fanoušků do vedení. Antonio Barragán výborně centroval před branku, kde byl volný ANTONIO SANABRIA. Ten se položil do jeho centru a poslal balon na vzdálenější tyč. Na tento gól už těžko domácí odpoví. Asistence: Antonio Barragán.

90+3
    Borja Mayoral byl zcela volný před brankou, dostal se k hlavičce, ale jeho pokus mířil jen do středu branky, kde byl pozorný Antonio Adán.

90+3
    Domácí rozehrávají od svého brankáře, Real Madrid už mnoho času nemá, pokud chce zápas vyhrát.

90+2
    Sergio Ramos centroval před branku, jeho balon kryje celkem snadno brankář Antonio Adán.

90+1
    Elegantním zakončením zkoušel bezbrankový stav změnit Cristiano Ronaldo. Jeho rána ovšem znovu končí výrazně mimo branku.

90+1
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Antonio Sanabria dostal balon za brankovou čáru, hlavní sudí gól uznal, bleskově ale dostal informaci do sluchátka, že byl Antonio Sanabria v postavení mimo hru. Gól tak platit nemůže.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Daniel Carvajal si počkal před brankou na míč, který se k němu dostal a rychle založil protiakci. Ale ani domácí celek se nyní nedostal do zakončení.

88
    Ryad Boudebouz se pokoušel probojovat do zakončení Přesněji nevypálil, ale vybojoval pro svůj tým rohový kop.

88
    Tři minuty hry ve druhém poločase zbývají, sledujeme útočnou aktivitu hostujícího celku, který se dokázal ubránit tlaku domácích.

87
    Vykopávat bude znovu hostující gólman.

86
    Aktivně hrající domácí tým už mnoho času nemá, sledujeme pasáž hry, v níž má Real Madrid výrazně více ze hry, tlačí se do zakončení. Ovšem s přesností střelby mají domácí problémy.

85
    Útočného faulu se dopustil hostující tým, rozehrávat tak budou domácí na své polovině. Fotbalisté v bílém se rychle dostali na útočnou polovinu. Tam kombinují.

84
    Nyní se Real Betis dostal do předbrankového prostoru, ale centr před braku zastavil Keylor Navas.

83
    Gareth Bale vyslal na branku nepříliš povedený centr. Ten se změnil spíše ve střelu, který končí nad brankou. Antonio Adán bude rozehrávat, ale nikam se nežene.