Kolín nad Rýnem – Frankfurt 0:1 (kon.) | Hertha – Leverkusen 2:1 (kon.) | Freiburg – Hannover 1:1 (kon.)
Hamburg – Dortmund 0:3 (kon.) | Mohuč – Hoffenheim 2:3 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (0:0)
Hannover 96
Středa 20.09.2017, 20:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 5. kolo

Tohle je pro dnešní den ode mně vše, díky za pozornost a s přáním krásného zbytku středečního večera, se s vámi loučím, někdy příště na počtenou. (22:32:38)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 12:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:19.

A máme tu závěrečný hvizd! Utkání dvou týmů z rozdílných konců tabulky končí remízou 1:1! Domácí Freiburg potvrdil dobrou formu na domácím hřišti a už po třetí si nechal ve svém městě bod. Hannover naopak potvrdil celkovou formu a neprohrál už pátý zápas v řadě!

Domácí byli lepším týmem, v první půli si i přes vytvořené šance žádný z celků nedokázal vytvořit tu gólovou a do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté, i přes mnohé šance se ale o první pořádné pozdvižení postarali domácí. Těm se totiž v 55. minutě naskytla možnost pokutového kopu. K němu se postavil sám faulovaný Niederlechner a míč poslal vedle soupeřova branky! To se chvíli poté mohlo zdát rozhodující, jelikož 10 minut na to se dostal do šance Martin Harnik a poradil si s ní na jedničku. V 83. minutě ale zachránil domácímu celku alespoň bod Nils Petersen, který tak završil toto dvoubrankové utkání.

V samém závěru jsme mohli vidět další gólové šance, žádná z nich ale nedostala míč až do sítě. Kromě šancí jsme byli svědky i velmi tvrdé hry od obou celků, což přineslo žluté karty a menší potyčky mezi hráči.

Hannover 96 kvůli výhrám Dortmundu i Hoffenheimu zůstává na čtvrté pozici. Freiburg SC se posunul díky bodu za remízu na pozici šestnáctou.

SC Freiburg zajíždí k příštímu utkání na hřiště Brém, Hannover 96 hostí na svém stadionu beznadějně poslední Kolín nad Rýnem.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Pascal Stenzel (SC Freiburg).

90+3
    O přízemní centr do pokutového území hostů se pokusil Stenzel, na jeho nabídku si ale žádný z jeho spoluhráčů nepřišel a tato šance vyšla na prázdno.

90+2
    K exekuci nadějné standardní situace v podání hostů se postavil Klaus, jeho rána ale pozdravila pouze fanoušky někde v horních řadách tribuny za brankou.

90+1
    Žlutou kartu dostává Ryan Kent (SC Freiburg).

90
    Nyní se aktivní hrou prezentují i hosté, stále jim ale chybí finální přihrávka a také nějaká pořádná koncovka.

89
    Obrovskou příležitost měl nyní Niederlechner, ten se dostal do bezprostřední blízkosti brankáře soupeřova týmu, tvrdou ránou nártem ale přestřelil branku o pořádný kus!

88
    Další vynikající pas za obranu hostů vyřešil perfektní hrou hlavou jeden z obránců soupeře. Dvě minuty do konce základní hrací doby to tak vypadá, že se týmy rozejdou smírně.

87
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Marco Terrazzino, přichází Florian Kath.

86
    Do hry se dostali také hostující hráči. Přetažený centr od půli hřiště ale pevně semknul v náruči Schwolow.

85
    Domácí branka rozhodně nakopla, možnost další standardní situace ale Gunter vyřešil podobně jako vždy a trefil prvního hráče ve zdi.

84
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Niclas Füllkrug, přichází Kenan Karaman.
    83. Nils PETERSEN - 1:1

83
    Freiburg právě vstřelil branku!
    A opět takřka z ničeho nic tu máme vyrovnáno! na centr od rohového praporku si nejvýše naskočil Nicolas Hofler, ten hlavou posunul míč za sebe na nabíhajícího NILSE PETERSENA a ten ránou z první vyrovnává stav utkání na 1:1!