Benevento – AS Řím 0:4 (kon.) | Atalanta BC – Crotone 5:1 (kon.) | Cagliari – Sassuolo 0:1 (kon.)
Janov – Chievo 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Sampdoria 0:0 (kon.) | Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.)
Lazio – Neapol 1:4 (kon.) | AC Milán – Spal 2:0 (kon.) | Udinese – Turín 2:3 (kon.)
Hellas Verona
0:0 (0:0)
UC Sampdoria
Středa 20.09.2017, 20:45 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 5. kolo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:8. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 16:6. (22:43:22)

Zápas končí bezbrankovou remízou! Sampdoria vstoupila do zápasu aktivněji, ale první pořádnou šanci měl až domácí Valoti, který v pětadvacáté minutě pálil zcela sám nejdříve do brankáře a poté mimo branku. Druhé dějství již nabídlo více šancí. Dvacet minut před koncem selhal v koncovce podobně jako Valoti také hostující střelec Gianluca Caprari. V samém závěru zápasu poté hlavičkoval do protipohybu gólmana střídající Duván Zapata jen do tyče. Verona tak svůj druhý gól nepřidala, proti dosud neporaženou Sampdorii je to dnes určitě ztráta dvou bodů.

90+5

90+4
    Kean ještě zbytečně zajel do soupeře při rozehrávce a dostává žlutou kartu.
    90+3. Ani obrovská šance v závěru zápasu k brance nevedla

90+3
    Zapata hlavičkoval do tyče! Ve třetí minutě nastavení se k centru prodral na pravé straně Verre. Zapata byl sice hlídán dvěma obránci, ale i tak se dostal k hlavičce na vzdálenější tyč. Domácí obrana ještě stačila skvěle vykopnout balon na tyč.

90+2
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Valerio Verre.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90
    A další nepřesná přihrávka na Keana. Střídající útočník Verony se snaží nabízet, ale ještě ani jednou mu nepřišla přesná přihrávka do běhu.

89
    Moise Kean je znovu přichycen v ofsajdovém postavení. Všechno pozdvižení před brankou Sampdorie je tak zbytečné.

88
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Marco Fossati, přichází Marcel Büchel.

88
    Vasco Regini však musí být ošetřován po střetu právě s Keanem. S hostujícím stoperem to nevypadá vůbec dobře.

87
    Verde sice skončil v pokutovém území na trávníku, ale rozhodčí nechal pokračovat hru a toho málem využili domácí. K rychlému brejku se dostal střídající Kean. Útočník Hellase však na hostujícího kapitána nestačil.

86
    Nícolas musel výt ve střehu. Dlouho signalizovanou střelu z velké dálky od Praeta dokázal vyrazit nad břevno své branky.

85
    Hostům se podařilo rozpohybovat domácí obranu, ale stejně do nikam nevedlo. K odkopu se dostal Caracciolo a balon je znovu daleko od vápna Verony.

84
    Verona se dlouho u balonu neohřála. Kean dostal přihrávku za obranu, nepohlídal si ofsajdové postavení a musel balon odevzdat.

83
    Domácí se soustředí především na obranu. Z velké dálky pálil po odraženém míči Linnety. Střela nebyla tečována a domácí celek tak ušetří další sekundy.

82
    Posledních zhruba deset minut i s nastavením pro oba týmy, aby strhly vedení na svou stranu. Sampdoria drží balon pod kontrolou, ale ke střele se nemůže probojovat.

81
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Valoti, přichází Mattia Zaccagni.