Středa 20.09.2017, 18:00MOL liga žen • 4. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek večera a u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:30:14)

DHC Sokol Poruba – DHK Baník Most 19:19 (9:9)

Nejvíce branek: Revajová 6, Demajová 4/2, Minarčíková 4 – Jeřábková 7, Růčková 3, Borovská 3.
    Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný.
    Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/0.
    Vyloučení: 4:4.

Právě skončilo utkání mezi týmy DHC Sokol Poruba a DHK Baník Most. Dnes byla k vidění velmi kvalitní a vyrovnaná házená, ve které oba celky dominovaly zejména v obranách. V průběhu druhého poločasu si Poruba vypracovala až tříbrankový náskok, který ovšem Most velmi brzy dokázal smazat. Závěr nabídl velmi dramatickou podívanou, když Most neustále dotahoval jednogólové manko. Poruba ovšem svůj závěrečný útok proměnit nedokázala a oba celky se tak dnes rozcházejí smírně po výsledku 19:19.

Konec zápasu. (19:19)

60
    Kostelná v poslední střele zápasu nenašla skulinu ve zdi Mostu a máme zde konec duelu. (19:19)

60
    Poslední šance pro Porubu! Siréna sice už zazněla, ale je zde ještě závěrečná devítka. (19:19)

60
    Oddechový čas pro hosty. (19:19)
    60
    Přetahovaná však pokračuje. Michaela Jeřábková již v poslední minutě opět srovnává krok střelou z pravé spojky. (19:19)
    59
    Sofia Demajová je z hranice sedmičky neomylná. Poruba znovu o gól vede. (19:18)

59
    Minutu a šestnáct vteřin před koncem Poruba zahrává sedmimetrový hod! (18:18)

58
    Mácalová svým zákrokem proti Stříškové rozbouřila domácí tribuny. Její spoluhráčky mohou poslat Porubu znovu do vedení. (18:18)
    58
    Nyní to už Jeřábkové vyšlo a v závěru duelu vyrovnává na 18:18. Čeká nás ještě velké drama. (18:18)

57
    Pevná obrana Poruby nyní ubránila Jeřábkovou. Po faulu na mosteckou hráčku však hosté stále útočí. (18:17)

56
    Demajová to znovu vzala na sebe, ale tentokrát byla její rána sražená do zámezí. Poruba ale i nadále útočí. (18:17)
    55
    Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Tereza Eksteinová). (18:17)
    55
    Sofia Demajová zkušeně přehazuje brankářku Mostu. 18:16 pro domácí. (18:16)

55
    Sekulová se probíjela na brankovišti a byla faulována. Sedmička pro Porubu. (17:16)
    54
    Sofia Demajová vynikajícím podstřelem propálila Müllnerovou. Domácí publikum nyní žene Porubu za vítězstvím. (17:16)