Kobra – Most 7:4 (kon.) | Vrchlabí – Letňany 3:6 (kon.) | Trutnov – Sokolov 1:3 (kon.)
Děčín – Dvůr Králové n. L. 6:2 (kon.) | Řisuty – Bílina 2:4 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.)
Poruba 2011 – Opava 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 0:3 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 20.09.2017, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ • 4. kolo

To je ode mě vše, těším se s vámi brzy na počtenou z hodonínského zimního stadionu. Hezký zbytek středečního večera! (20:31:48)

Utkání na hodonínském ledě skončilo pro někoho možná překvapivě, ovšem naprosto odpovídá předvedené hře. Šumperští Draci byli po celých šedesát minut aktivnějším mužstvem na ledě což dokázali vyjádřit i gólově. Výhru borců ve žlutých dresech pečetil minutu před koncem gólem do odkryté klece Tomáš Sedlák.
    Draci vyhráli na hodonínském ledě a připravili Hodonínu první porážku v sezoně

59:31
    Utkání se pouze dohrává, hraje se čtyři na čtyři bez jakékoliv výraznější šance na žádné ze stran.

58:55
    Draci právě vstřelili branku!
    O dělbě bodů je dnes rozhodnuto, TOMÁŠ PŮHONÝ trefou přes celé kluziště do odkryté klece rozhoduje o tom, že Draci si připíší do tabulky první body. Asistence: Petr Gewiese.

58:46
    Mojžíš pálil od modré čáry, Svoboda se proti jeho projektilu vytáhl se zákrokem vyrážečkou.

58:24
    A zkoušejí to nadějně, krátce po buly se do bekhendového zakončení natlačil Vaněk, ale Svoboda pokračuje v konzistentních výkonech z průběhu zápasu.

58:15
    Brána Drtičů zůstává prázdná, hodonínští hokejisté to zkoušejí v šesti.

58:15
    Hodonínská lavička si bere oddechový čas, za této konstelace by Drtiči mohli s výsledkem ještě něco udělat.

58:15
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Cink – 2 min., napadení).

57:37
    Hodonínští se připravili o možnost pokusu o vyrovnání. Něco málo přes dvě minuty zbývá do konce základní hrací doby a domácí se budou muset bránit.

56:52
    Jakub Kadlec si našel jednoho z šumperských hokejistů, který se evidentně nechtěl prát a několika údery jej poslal k ledu. Za to nemohl přijít jiný trest než 5 minut + trest do konce utkání.

56:36
    Draci se ubránili s přehledem, navíc teď měli příležitost přečíslení čtyři na jednoho, ale nedostali se vůbec ke střele!

55:04
    Vaněk mohl předkládat kotouč Romančíkovi, který by zakončoval do poloprázdné branky, místo toho se ale rozhodl o střelu z velice ostrého úhlu. Slovenský útočník si následně také ulevil úderem holí o led.

54:36
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Šťáva – 2 min., sekání).

54:24
    Nahozený puk tečovala šumperská střídačka, buly se vhazuje před zraky Reného Svobody.

53:28
    Kadlecovi se naskytla dobrá příležitost ke střele z mezikruží, jenže pouze nastřelil Vymazalovy holenní chrániče.

52:29
    Hroch s Cinkem ujížděli do jednoho z mnoha hostujících přečíslení v dnešním utkání, naštěstí pro domácí střídačku se dokázal včas vrátit Romančík, který bruslemi zamezil kotouči v tom, aby se dostal na Cinkovu hůl.

Tomáš Chramosta

Branky a nahrávky: 17. Kovařík (Schejbal, Novosad), 43. Lehečka (Kovařík, Cink), 59. Půhoný (Gewiese)

SHK Drtiči Hodonín: Haloda O. (Štěpanovský) – Miklík, Mojžíš, Sedlák J., Kužílek, Peslar, Haloda M., Kobylík, Žabčík – Jurča, Vaněk, Romančík – Matula, Peš, Sajdl – Kadlec, Kuba, Hložánek – Hlaváč, Černohous, Charvát
    Trenéři: Stanislav Beťko, Jan Prčík

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Vrba) – Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Gewiese, Procházka, Řezáč, Sedlák T. – Novosad, Kovařík, Hroch, Lehečka, Vachutka, Müller, Skopal, Půhoný, Fischer, Vymazal, Cink, Ostřanský
    Trenér: Pavel Hulva

Rozhodčí: Král – Kleprlík, Urubčík