Nashville – Florida 3:5 (kon.) | Columbus – Chicago 2:5 (kon.) | Boston – Detroit 4:2 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Tampa – Carolina 1:2 (kon.) | Toronto – Ottawa 2:5 (kon.)
Nashville – Florida 3:2 (po pr.) | Dallas – St. Louis 5:3 (kon.) | Colorado – Vegas 1:4 (kon.)
San Jose – Anaheim 5:0 (kon.)
Nashville Predators
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
Florida Panthers
Středa 20.09.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shlednou. (04:57:48)

Československá stopa v zápase
    Radim Vrbata (FLA) – 0 + 0, trestné minuty: 2, střely na branku: 3, čas na ledě: 18:50.

1. Miikka Salomaki (NSH) – 2 + 0
    2.Colton Sissons (NSH) – 1 + 0
    3. Sauel Girard (NSH) – 0 + 0

63:07
    Nashville právě vstřelil branku!
    A máme vítěze! Salomaki si vzal kotouč ve středním pásmu, po pravé straně vjel do třetiny soupeře vypálil do brusle obránce a kotouč se k němu znovu šťastně odrazil, druhým pokusem už MIIKKA SALOMAKI nepohrdl a pohotovou střelou ukončuje dnešní utkíní.

62:30
    Všichni 3 hráči Nashvillu jsou zaparkovaní na brankovišti Lindbacka.

61:20
    Florida kombinuje s pukem ve třetině Nashvillu a Josi bruslí už jen ztěžka, protože stále nestihl vystřídat.

60:30
    Josi krouží s pukem ve třetině Nashvillu, nakonec nahrál Sissonse, který netrefil branku.

60:10
    Nashville vyhrál vhazování a má tak možnost prvního útoku.

60:01

Střely po 3. třetině:
    Nashville – 18, Florida – 23.

Skončila 3. třetina, ve které jsme viděli pouze jediný gól a to když Florida využila šťastně přesilou hru. Zbytek třetiny se odehrál v dobrém tempu, ale gólmani obou týmů zůstali nepřekonáni a po třetím dějství je tak stav 2:2.

60:00

59:30
    Nashville s pukem za brankou, možná poslední založení akce této třetiny.

58:50
    Johansen dostal ideální přihrávku na druhou tyč, ale nedokázal usměrnit puk do odkryté branky!

58:20
    Pirri se snažil prodrat k zakončení po levém mantinelu, ale Josi si na něj počkal a odebral mu kotouč.

57:20
    Montembeault si pohlídal nahození Ekblada a podržel puk.

56:50
    Sissons se dostal ke střele od pravého kruhu pro vhazování, ale Montembeault si připsal pěkný zákrok lapačkou.

56:10
    Nepřesná rozehrávka Weegara skončila až u branky Lindbacka – zakázané uvolnění.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 36. Salomaki (Bitetto, Gaudreau), 39. Sissons (Kelleher), 64. Salomaki – 16. Trocheck, 53. McCann

Nashville Predators: Rinne (Lindback) – Bitetto, Carrier, Irwin, Doughtery, Josi, Girard –Watson, Sissons, Kelleher – Gaudreau, Salomaki, Butler – Hartnell, Johansen, Aberg – Bass, Trenin, Watson .
    Florida Panthers: Luongo (Montembeault) – Ekblad, Pysyk, Downing, McCoshen, Weegar, Schemitsch – Trocheck, Pirri, Dadonov – Bjugstad, Vrbata, McCann – Hawryluk, Mamin, Lammikko – Haley, Zolnierczyk, Repo.

Rozhodčí: Peel, O'Halloran – Nowak, Berg