Domažlice – Dukla Praha 3:2 (kon.) | Hodonín – Liberec 0:4 (po pr.) | HFK Olomouc – Hr. Králové 1:8 (kon.)
Živanice – Olomouc 0:8 (kon.) | Kroměříž – Karviná 0:4 (kon.) | Jablonec – Žižkov 2:1 (kon.)
Jihlava – Sokolov 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:0 (kon.) | Znojmo – Sparta 0:1 (kon.)
Slavia – Třinec 5:1 (kon.)
FK Hodonín
0:4 (0:0)
FC Slovan Liberec
Středa 20.09.2017, 16:00 • Stadion U Červených domků - J. Suka 41 (Hodonín) • MOL Cup • 3. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji všem pěkný zbytek večera a zase někdy příště Napočtenou!!!!
    Kryštof Škodák

Ohlasy trenérů:

Jindřich Trpišovský (FC Slovan Liberec):
    „Utkání určitě proběhlo jinak, než jsme chtěli. Bohužel se nám dlouho nedařilo vstřelit branku, šance jsme neproměnili. Postupem času se stupňovala euforie domácích a my jsme začali být neklidní, kazili jsme a hlavně jsme byli neškodní v pokutovém území. Zápas tedy došel až do prodloužení, ve kterém jsme sice čtyřikrát skórovali, ale celkově by náš výkon měl být kvalitnější a jednoznačnější. Žádné utkání není jednoduché, ale čekal jsem od nás víc kvality hlavně ve finální části.

František Komňacký (FK Hodonín):
    „Průběh byl očekávaný, Liberec tlačil. V pohybu byl lepší, ale do větších šancí jsme ho takovou bojovnou, odhodlanou a zodpovědnou hrou nepouštěli. Šancí jsme si bohužel moc nevypracovali, ale alespoň v základní době jsme se snažili hrozit z protiútoků. Prodloužení už bylo mimo náš plán a schopnosti. Soupeř využil svou převahu v rozhodující branky, což bylo zasloužené. Loučíme se s pohárem se vztyčenou hlavou, i když kluci samozřejmě jsou zklamaní, když devadesát minut odehráli tak, jak odehráli, dřímala v nich naděje. Na druhou stranu si myslím, že jsme lidi, kteří se přišli po letech podívat na ligového soupeře, výkonem nezklamali a přeji Liberci, aby se mu dařilo jak v lize, tak poháru. (18:27:52)

Je dobojováno. Po vyrovnaných 90-ti minutách přišla gólová smršt hráčů Liberce. Hodonínští se ale nemají vůbec za co stydět, neboť uhrát s prvoligovým týmem takhle vyrovnanou partii je super. V prodloužení Liberec o svém postupu do 4. kola MOL Cupu rozhodl dvěmi brankami Matěje Pulkraba a po jedné brance ex spartan Matěj Hybš a Zdeněk Folprecht.

120

120
    Liberec právě vstřelil branku!
    Na konci prodloužení se jasně ukázal rozdíl ve fyzičce obou týmů. Po dalším centru do malého vápna se prosadil ZDENĚK FOLPRECHT – 0:4.

119
    Ještě jednu velkou šanci Liberce uhasil odkopem z čáry Ladislav Čurgali.

118
    Liberečtí už drží míč a kráčí k vydřenému vítězství.

116
    Už je definitivně rozhodnuto. Po velké chybě domácí obrany se do zakončení dostal MATĚJ PULKRAB, který vymetl pavučinku z rohu hodonínské brány. Nicméně, krutý výsledek pro Hodonín – 0:3.

113
    Severočeši rozehráli roh na krátko a do šance přímo před gólmanem se dostal MATĚJ HYBŠ, který šancí nepohrdl a zakončil přesně k tyči – 0:2.

111
    Jeho výhoz až do vápna našel Mareše, který velkou šancí pohrdl.

111
    Hodonín má aut u pokutového území Liberce. Jde házet Dekleva.

108
    Na některých hráčích už je vidět, že melou z posledního.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Skončil 1. poločas prodloužení, následuje krátká pauza a 2. poločas.

105
    První prodloužení skončilo.

105
    A máme zde 1. branku utkání! Na malém vápně Hodonína se ocitl závar a spousta ležících hráčů. Nejlépe se zde ovšem zorientoval MATĚJ PULKRAB, který posílá Liberec do vedení – 0:1.

104
    Liberec drží Hodonín v kleštích, ale nějak zvláštní šance si nevytvořili.

102
    Závar před Petrášovou bránou, další roh.

100
    Začínají přibývat hráči se svalovými problémy, hlavně pro Hodoňáky to bude ještě hodně perné prodloužení.

Branky: 105. Pulkrab, 113. Hybš, 116. Pulkrab, 120. Folprecht

Karty:   65. Žák (HOD), 71. Mareš (HOD) – 64. Bosančič (LIB)

FK Hodonín: Petráš – Fojtík, Čurgali, Hesek (C), Holešinský – Vinkler, Komara (63. Polách), Mareš, Paděra, Tulaydan (71. Sasín) – Žák (74. Dekleva)
    Náhradníci: Sloboda – Dovhanyuk, Dekleva, Polách, Sasín.

FC Slovan Liberec: Hladký – Kulhánek, Kúdela (C), Karafiát – Malinský (62. Coufal), Bosančič, Hybš, Havelka, Bartl (62. Pulkrab), Vácha (77. Folprecht) – Voltr.
    Náhradníci: Kolář – Coufal, Folprecht, Potočný, Pulkab, Ulbrich, Blažek.

Rozhodčí: Ondřej Berka – Ondřej Pelikán, Marek Podaný, Delegát FAČR: Ladislav Dofek

Diváci: 890 platících