Arsenal – Doncaster 1:0 (kon.) | Everton – Sunderland 3:0 (kon.) | Chelsea – Nottingham 5:1 (kon.)
Manchester Utd. – Burton 4:1 (kon.) | West Brom – Manchester City 1:2 (kon.)
West Bromwich Albion
1:2 (0:1)
Manchester City
Středa 20.09.2017, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglický Ligový pohár • 1/16 finále

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:56:19)
    Statistiky dnešního utkání

Pep Guardiola přijímá gratulace, dnes jeho tým zvítězil a zajistil si postup do dalšího kola League Cupu. Nicméně fanoušci oceňují neskutečný výkon domácího týmu potleskem ve stoje. WBA v první půli nestíhalo, nicméně ve druhém poločase to byl zcela jiný výkon. Domácí podali doslova heroický výkon, kterým si zajistili vyrovnání a nakonec nebyli daleko od dalšího vyrovnání, kdyby ale v samém závěru nenapálil Robson-Kanu míč do tyče. Hosté jsou dnes šťastnější, postup jim vystřílel skvěle hrající Leroy Sané, který zařídil oba góly.

90+5

90+4
    Salomon Rondón (WBA) se dere ve vápně za míčem, ale nakonec je odpískán ofsajd.
    90+3. Neskutečné, Hal Robson-Kanu (WBA) ve vyložené pozici trefuje pouze tyč!

90+3
    Hal Robson-Kanu (WBA) nyní odmítl minimálně prodloužení, dostal se k němu, za obranou Manchesteru, odražený míč a z místa pokutového kopu trefuje domácí útočník tyč!

90+2
    James McClean (WBA) zahrál na útočné polovině rukou, domácí ztrácí míč.

90+1
    Ale míče se zmocnili domácí, kteří jdou okamžitě do protiútoku, ten zakončil přízemní střelou Robson-Kanu, ale Claudio Bravo v pohodě chytá.

90
    Běží již devadesátá minuta, nyní mají míč hosté, kteří budou rozehrávat volný kop na polovině WBA.

88
    Nakonec končí míč v rukavicích Claudio Brava, který bude nyní trochu šetřit čas při odkopu od vlastní branky.

87
    WBA vybojovalo rohový kop, domácím se již jednou podařilo skórovat, předvedou to i nyní?

85
    Žlutou kartu dostává Danilo (Manchester City) za ostrý zákrok na vlastní polovině.

83
    Ve třech si nyní hosté troufli na obranu soupeře, ale Sterling nakonec nedostal míč na Gabriela Jesuse, třetím do party byl Bernardo Silva.

82
    Nakonec vše řeší nekompromisním odkopem míče do autu bránící Danilo, WBA ale pokračuje ve skvělém výkonu a tlačí se do koncovky.

81
    Hlavička Rondóna míří vedle branky Manchesteru, domácí mají roh z pravé strany.

80
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Claudio Yacob, přichází James McClean.

80
    Raheem Sterling pláchl obraně WBA, ale nakonec si míč příliš předkopl a vše vyřešil gólman Foster, ve spolupráci s vrátivším se obráncem.

79
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Fernandinho.