Pittsburgh – Detroit 6:5 (po pr.) | NY Rangers – New Jersey 4:3 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Carolina – Tampa 3:4 (kon.) | Montreal – Washington 2:4 (kon.) | St. Louis – Columbus 3:2 (po pr.)
Winnipeg – Edmonton 1:4 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:5 (kon.) | Anaheim – Arizona 1:5 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 5:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
Tampa Bay Lightning
Čtvrtek 21.09.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Příprava NHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u dalších onlajnů. Hezký zbytek čtvrteční noci! (03:46:53)

Konečný výsledek: Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 3:4

Utkání mezi Carolinou Hurricanes a Tampou Bay Lightning právě skončilo. Hosté oplatili soupeři porážku ze včerejšího utkání, dnes zvítězili 4:3. Vítěznou branku vstřelil v 53. minutě Boris Katchouk.

59:56
    A domácí již nestihnou vyrovnat.

59:47
    Puk míří do střední třetiny.

59:21
    Lindholmova nebezpečná střela z pravé strany, Leighton připraven.

59:01
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:40
    Smith opět spěchá na střídačku, Hurricanes v šesti!

58:28
    Vhazování ve středním pásmu.
    58:24 AHO - 3:4

58:24
    Carolina právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a dostávají se na dostřel! SEBASTIAN AHO dostal přihrávku od Skinnera a svou střelou z pravého kruhu pro vhazování následně překonal gólmana Leightona. 3:4! Asistence: Jeff Skinner, Elias Lindholm.

57:52
    Domácí kombinují v útočné třetině.

57:15
    Dvě minuty a pětačtyřicet vteřin do konce utkání. Dokáží s tímto stavem ještě něco Hurricanes udělat?

57:15
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Sergačev – 2 min., podražení).

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 13. Wallmark (Lindholm, Nečas), 30. Ryan (Miller, Hanifin), 59. Aho (Skinner, Lindholm) – 7. Erne (Brown, Dumont), 23. McGinn (Stephens), 25. Sergačev (Point, Conacher), 53. Katchouk (Cirelli, Howden)

Carolina Hurricanes: Ward (41. Smith) – Hanifin, Pesce, Fleury, Slavin, Bean, Robertson – Aho, J. Staal (A), Lindholm (A) – Skinner (A), Ryan, Miller – Di Giuseppe, Nečas, P. Brown – Hofmann, Wallmark, Smallman
    Tampa Bay Lightning: Budaj (41. Leighton) – Koekkoek, Foote, Hájek, McBain, Sergačev, Černák – Naměstnikov, Point (A), Conacher – Erne, Dumont (A), JT Brown (A) – McGinn, Cirelli, Stephens – Peca, Howden, Katchouk

Rozhodčí: Francois St Laurent, Frederick L'Ecuyer – Brandon Gawryletz, Devin Berg

Diváci: 6 486