Pátek 22.09.2017, 20:30 • Allianz Arena, München • Německá Bundesliga • 6. kolo

To je ode mne vše, přeji Vám krásný zbytek pátečního večera a u dalších onlajnů na shledanou. (22:29:34)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 9:11.

Hráči Wolfsburgu se radují, jako kdyby vyhráli celou soutěž! Ve druhé půli jsme byli svědky naprosto překvapivé vzpoury slabšího celku. Vše začalo obrovskou chybou brankáře Ulreicha, který si neporadil s nepříjemnou střelou z přímého kopu Arnolda. WOlfsburg se poté výrazně zlepšil a vše vyvrcholilo gólem Didaviho. Bayern tak nezvládl skvěle rozehraný zápas a s Wolfsburgem remizoval senzačně 2:2.

90+3

90+3
    Hummels měl po rohovém kopu na hlavě rozhodnutí dnešního zápasu, míč ale končí mimo bránu!

90+2
    S domácími to vypadá špatně. Wolfsburg brání zuby nehty.

90
    Nastavovat se budou pouze 2 minuty!

89
    Nene, mnichovský celek je jako opařený a vůbec se mu nedaří vymyslet něco kloudného. Balón je sice u Casteelse, v držení ho ale mají hosté.

87
    Bayern se samozřejmě snaží okamžitě se skóre něco udělat, nemá už ale moc času.

85
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg; odchází D.Origi a přichází R.Bazoer.
    Střídání v týmu Bayern Mnichov; odchází A.Robben a F.Ribéry a přichází James Rodríguez a K.Coman.
    83. Daniel DIDAVI - 2:2

83
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    No podívejme, to je šok! DANIEL DIDAVI si skvěle naběhl na vysoký centr, hlavou pouze lehce trknul míč a ten zapadl přesně za vzdálenější tyč. Alianz Arena ztichla.

81
    Protiútok Bayernu 4 na 3 se vůbec nepovedl. Nakonec borci v červeném nastřelili jeden druhého a bylo po akci.

80
    Lewandowski měl k míči o trochu dál než Casteels, který skvěle vyběhl a míč vykopl. Dobrý postřeh od gólmana hostů.

78
    Krása krása krása! Bayern zachytil rozehrávku soupeře, Lewandowski skvěle zmátl obranu i s gólmanem a patičkou vybídl ke skórování Ribéryho, ten ale trestuhodně míjí.

78
    Wolfsburg si užívá toho, že domácí borci jsou zataženi a kombinují na vlastní půli.

76
    Robben dostal více prostoru a tak to z dobrých pětadvaceti metrů zkusil technicky, Casteels je ale připraven.

75
    Ten kdo čekal uragán i ve 2. půli, ten je zklamán. Míč nyní putuje mezi Hummelsem a Boatengem.

74
    Sledujeme pro Bayern poměrně typickou fázi hry, kdy to zkrátka dobře nejde. Mašina se zasekla.

Martin Primus

Branky: 33. Lewandowski (pen.), 42. Robben (Rafinha) – 56. Arnold, 83. Didavi (Verhaegh)

Karty:   13. Arturo Vidal (BAY) – 18. Tisserand (WOF), 25. William (WOF)

Bayern Mnichov: Ulreich – Kimmich, J. Boateng, Hummels, Rafinha – Arturo Vidal (63. Tolisso), Rudy – Robben (85. James Rodríguez), T. Müller (C), Ribéry (85. Coman) – Lewandowski.
    Náhradníci: Früchtl – Coman, Friedl, Javi Martínez, James Rodríguez, Süle, Tolisso.

VfL Wolfsburg: Casteels – Verhaegh, Tisserand, Uduokhai, Itter – Camacho (C) (73. Didavi), Guilavogui – William (46. Błaszczykowski), Arnold, Malli – Origi (85. Bazoer).
    Náhradníci: Grün – Błaszczykowski, Bazoer, Didavi, Hinds, Knoche, Ntep.

Rozhodčí: Dingert C. (Ger)