HC Litvínov – HC Plzeň 1:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 2:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 0:6 (kon.)
Vsetín – Třinec 6:5 (kon.) | Letňany – Liberec 4:5 (kon.) | Havířov – Zlín 2:1 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Warriors Brno – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Žďár n/S – Pardubice 6:4 (kon.)
HC Letci Letňany
4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 22.09.2017, 17:00Extraliga staršího dorostu • Skupina B

Letňany několikrát snižovaly a nic v zápase navzdávaly. Na 4:5 snižovaly tři minuty před koncem, ale vyrovnávací gól se jim už nepodařilo vstřelit a zápas s Libercem tak prohrály. (19:25:23)

56:55
    Letňany právě vstřelily branku!
    Letňany dramatizují utkání! Čtvrtou branku domácích přidává JAN SLAVÍK. Asistence: David Kalina a Michael Krutil.

52:48
    Letňany se stále nevzdávaji a přidávají další branku, autorem je PAVLE VOJINOVIČ. Asistence: Rudolf Klíma.

47:19
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Vojinovič – 2 min., krosček).

43:44
    Liberec právě vstřelil branku!
    Liberec si bere zpátky tříbrankové vedení, dalším přesným střelcem je JAN KŘEPELKA. Asistence: Jakub Rychlovský.

40:57
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Drábek – 2 min., držení protihráče).

40:01

40:00

37:34
    Letňany dokázaly dvojnásobnou početní výhodu využít. PAVLE VOJINOVIČ snížil na 2:4. Asistence: David Pelant a Ivan Lytvynov.

36:24
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Žůrek – 2 min., faul kolenem).

36:17
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Had – 2 min., podražení).

33:11
    Liberec se dostává do tříbrankového vedení, dalším úspěšným střelcem je DANIEL IRA. Asistence: Petr Šafařovský.

20:23
    Jak Liberec skončil, tak tak taky začíná. Třetí branku na konto hostů přidává PETR HAD. Asistence: Jakub Rychlovský a Miloslav Adamec.

20:01

Začátek první třetiny byl střelecky bohatý. Jako první šli do vedení hosté, ale Letňany po dvou minutách vyrovnaly. Stav po prvních dvaceti minutách je však 1:2, když se necelou minutu před koncem podruhé prosadil Matěj Hájek.

20:00

19:18
    Spolupráce Maťátka s MATĚJEM HÁJKEM funguje, když necelou minutu před první sirénou přidávají druhou branku svého týmu. Asistence: Martin Maťátko a Jan Kotyza.

Jiří Cícha

Branky a nahrávky: 4. Slavík (Srbek), 38. Vojinovič (Pelant, Lytvynov), 53. Vojinovič (Klíma), 57. Slavík (Kalina, Krutil) – 2. Hájek (Maťátko), 20. Hájek (Maťátko, Kotyza), 21. Had (Rychlovský, Adamec), 34. Ira (Šafařovský), 44. Křepelka (Rychlovský)

HC Letci Letňany: Hamalčík (Jeřábek) – Štěpánek, Schönbauer, Zedek, Searle, Pelant, Krutil, Lytvynov – Nárovec, Kyclt, Valdhans, Klíma, Soukup, Kalina, Bespalchenko, Srbek, Teuber, Vojinovič, Slavík.
    Bílí Tygři Liberec: Novák (Zajíček) – Adamec, Šuráň, Hampl, Bieniek, Nikolič, Žůrek, Škorec, Had, Ira – Rychlovský, Maťátko, Liška, Drábek, Křepelka, Vomáčka, Hájek, Kotyza, Žemba, Šafařovský, Dominik.

Rozhodčí: Jakub Šindel – Tomáš Brejcha, Josef Zimmermann.